הוספת ממ"ד בדירות ישנות

הוספת ממ"ד בדירות ישנות

לאחרונה אנחנו שומעים עוד ועוד בתקשורת על התבוססות איראן בסוריה. בינתיים צה"ל מבצע את עבודתו נאמנה ואף רקטה איראנית לא נחתה במדינת ישראל. אך לא ניתן להתעלם מכך כי האיראנים עושים כל מאמץ בכדי לפגוע בעורף הישראלי וכי הם מבצעים פעילויות רבות בכדי לפתח את מערך הרקטות שלהם בסוריה וגם בלבנון. אז כיצד עובדה זו משפיעה על האזרח הקטן? מה הוא צריך להפיק מעובדות אלו? התשובה היא שכל אזרח צריך לחשוב כיצד הוא עליו להתמגן אל מול הפעילות האיראנית. עליכם להבין כי איום הטילים והרקטות הוא שריר וקיים ויש לקחת אותו ברצינות. כחלק מכך אם אתם גרים בדירה ישנה כדאי לכם לשקול הוספת ממ"ד לדירה. ממ"ד יספק לכם חדר ביום יום ובעת חירום יספק לכם הגנה מלאה כנגד טילים וזהו דבר בעל ערך אדיר בשבילכם.

פנו אל קבלן המתמחה בממ"דים

עליכם להבין כי בניית ממ"ד מחייבת מומחיות והבנה עמוקה ולא כל קבלן יכול לבצע אותה. אתם צריכים לברור בחכמה את הקבלן שיבצע לכם את בניית הממ"ד ולבחון לעומק את הכישורים שלו. כחלק מכך כדאי לכם לבדוק את הניסיון של הקבלן ולבקש ממנו שיפנה אתכם אל ממ"דים אחרים שהוא בנה לאורך השנים. כך תוכלו להבטיח כי הבנייה תתבצע על הצד הטוב ביותר וכך תוכלו להיות בטוחים כי הממ"ד הוא ברמה הגבוהה ביותר שיש ויספק לכם הגנה מקיפה. קבלן איכותי הוא בעל ערך אדיר לממ"ד שלכם וזהו משהו שאתם צריכים לזכור ולחשוב עליו היטב כאשר אתם מחליטים על בניית הממ"ד.

דירות למכירה ברעננה – אל תקנו אותן ללא ממ"ד

ישנם אנשים הקונים דירה במרכז הארץ וחושבים כי אין הם זקוקים לממ"ד. כך לדוגמא אנשים קונים דירות למכירה ברעננה ואינם מתעקשים על כך שיהיה בהם ממ"ד. אך זוהי טעות חמורה וגם כאשר אתם קונים דירות למכירה ברעננה כדאי לכם להבטיח כי הן מצוידות בממ"ד. עליכם להבין כי במלחמה הבאה כל העורף הישראלי יהיה חשוף לאיום הטילים ולא רק הצפון או הדרום יהיו מאוימים. כך ישנו סיכוי גדול שגם ברעננה יפלו טילים ועל כן בכדי להיות בטוחים כדאי לכם לבנות ממ"ד או לקנות דירה המצוידת בממ"ד גם אם אתם עתידים לגור ברעננה. אל תזלזלו בנושא זה והבינו את חשיבותו לחייכם ולביטחון האישי שלכם.

הקפידו לבנות את הממ"ד לפי הנחיות פיקוד העורף

עליכם להבין כי בניית ממ"ד אינה דומה לבנייה של כל חדר אחר אלא היא חייבת להתבצע על פי תקן ברור שאותו קבע פיקוד העורף וזאת בכדי להבטיח כי טיל לא יחדור את הממ"ד. על כן הקפידו על כך שהקבלן שלכם בונה את הממ"ד על פי הנחיות פיקוד העורף ואינו מחפף בנושא זה הוספת ממד

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד