1700-70-90-30

הובלות קטנות

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

הטרנד של המינימליזם מצטרף גם להעדפות של אנשים להוביל מעט חפצים במקום הדירות העמוסות של פעם. הובלות קטנות רבות נעשות כיום מדי יום ברחבי הארץ, והן מתאפיינות במגוון גדול של צרכים. יש דירות של יחידים, זוגות ומשפחות קטנות שמראש ברור שלא יצטרכו הובלות גדולות מדי, ויש אנשים שזהו פשוט אורח החיים שלהם מבחירה. בכל מקרה, יש הבדלים גדולים בצורה שבה מתייחסים לכך בענף ההובלה וכדאי לדעת על כך כמה דברים.

קרדיט:freepik

מהי הובלה קטנה?

זוהי הובלה שמכירים בדרך כלל אנשים שקונים חפצים ותכולה שיש להוביל בפריטים בודדים, אבל אליה מתווספים גם אנשים רבים שאין להם הרבה מה להוביל. זה קורה משום שעוברים לגור בדירות שכורות שמרוהטות ומצוידות בכל מה שצריך, למשל. במקרה כזה אין צורך להוביל שום דבר מלבד חפצים אישיים. זה קורה גם משום שאנשים בהחלט לא רוצים יותר להשתעבד לתכולה רבה ומעדיפים לצמצם את התלות שלהם בחפצים מיותרים.

מחירים זולים יותר

מטבע הדברים, הובלה שנאמדת ומתומחרת לפי היקף התכולה תהיה זולה יותר במקרים כלאה. אלא שיש חריג אחד שגורם לפעמים לעבודה כזאת להיות מתומחרת אחרת. מכיוון שאי אפשר לסגור יום שלם רק על הובלת מעט פריטים בין מקומות מרוחקים, יכול להיות שהמחיר יהיה יקר אם אי אפשר יהיה לתאם ולסגור הובלה נוספת לאותו יום, כדי שהעבודה תהיה כדאית. כך עובדים בדרך כלל בענף הזה כדי להוזיל עלויות ולא לנסוע שעות תמורת תשלום קטן.

צירוף הובלות

הובלות קטנות והובלות משרדים קטנים מובילים בדרך כלל ביחד כאשר מצרפים כמה עבודות לאותו כיוון, או לפחות כך שיהיה נוח לנסוע לשם אחרי כן. כך שלעתים ההובלה של הפריטים שלכם תהיה בשעות מאוחרות או מוקדמות, כדי שאפשר יהיה להוסיף עוד עבודה ולהפוך את זה לכדאי. במקרים אחרים, אם אין ברירה, המחיר יהיה יקר יותר אם זאת תהיה ההובלה היחידה לאותו יום בגלל מרחק גיאוגרפי ויש לקחת זאת בחשבון. זה לא בגלל יוקר רגיל אלא פשוט בגלל כדאיות.

ביטוח ואחריות

לכל מוביל חייבים להיות ביטוח ואחריות למקרה של תאונה או תקלה כלשהי, גם כאשר מדובר בהובלה כזאת. אל תיקחו כל מוביל אם אין לכם את האפשרות הזאת לברר. זה לא חייב להיות מישהו שהוא רשלן בהכרח אלא שפשוט תאונות קורות לעתים. אם לפריטים יש ערך כספי או סנטימנטלי בעיניכם ודאו שלפחות תקבלו פיצוי על כך. זה המינימום שצריך להבטיח.

לבחור לפי שירותיות

האדיבות של מובילים חייבת להיות הבסיס לכל עבודה שיקבלו, משום שיש צורך במתן מענה לפעמים גם לאחר שקובעים עבודה. יש שאלות שחייבות להישאל גם כשההובלה היא פשוטה וקטנה יחסית. נסו לבדוק עם המובילים שלכם עד כמה הם זמינים ואדיבים ולא נעלמים לכם, ולפי זה תדעו אם להזמין אותם להובלה שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30