הובלות קטנות

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

הטרנד של המינימליזם מצטרף גם להעדפות של אנשים להוביל מעט חפצים במקום הדירות העמוסות של פעם. הובלות קטנות רבות נעשות כיום מדי יום ברחבי הארץ, והן מתאפיינות במגוון גדול של צרכים. יש דירות של יחידים, זוגות ומשפחות קטנות שמראש ברור שלא יצטרכו הובלות גדולות מדי, ויש אנשים שזהו פשוט אורח החיים שלהם מבחירה. בכל מקרה, יש הבדלים גדולים בצורה שבה מתייחסים לכך בענף ההובלה וכדאי לדעת על כך כמה דברים.

קרדיט:freepik

מהי הובלה קטנה?

זוהי הובלה שמכירים בדרך כלל אנשים שקונים חפצים ותכולה שיש להוביל בפריטים בודדים, אבל אליה מתווספים גם אנשים רבים שאין להם הרבה מה להוביל. זה קורה משום שעוברים לגור בדירות שכורות שמרוהטות ומצוידות בכל מה שצריך, למשל. במקרה כזה אין צורך להוביל שום דבר מלבד חפצים אישיים. זה קורה גם משום שאנשים בהחלט לא רוצים יותר להשתעבד לתכולה רבה ומעדיפים לצמצם את התלות שלהם בחפצים מיותרים.

מחירים זולים יותר

מטבע הדברים, הובלה שנאמדת ומתומחרת לפי היקף התכולה תהיה זולה יותר במקרים כלאה. אלא שיש חריג אחד שגורם לפעמים לעבודה כזאת להיות מתומחרת אחרת. מכיוון שאי אפשר לסגור יום שלם רק על הובלת מעט פריטים בין מקומות מרוחקים, יכול להיות שהמחיר יהיה יקר אם אי אפשר יהיה לתאם ולסגור הובלה נוספת לאותו יום, כדי שהעבודה תהיה כדאית. כך עובדים בדרך כלל בענף הזה כדי להוזיל עלויות ולא לנסוע שעות תמורת תשלום קטן.

צירוף הובלות

הובלות קטנות והובלות משרדים קטנים מובילים בדרך כלל ביחד כאשר מצרפים כמה עבודות לאותו כיוון, או לפחות כך שיהיה נוח לנסוע לשם אחרי כן. כך שלעתים ההובלה של הפריטים שלכם תהיה בשעות מאוחרות או מוקדמות, כדי שאפשר יהיה להוסיף עוד עבודה ולהפוך את זה לכדאי. במקרים אחרים, אם אין ברירה, המחיר יהיה יקר יותר אם זאת תהיה ההובלה היחידה לאותו יום בגלל מרחק גיאוגרפי ויש לקחת זאת בחשבון. זה לא בגלל יוקר רגיל אלא פשוט בגלל כדאיות.

ביטוח ואחריות

לכל מוביל חייבים להיות ביטוח ואחריות למקרה של תאונה או תקלה כלשהי, גם כאשר מדובר בהובלה כזאת. אל תיקחו כל מוביל אם אין לכם את האפשרות הזאת לברר. זה לא חייב להיות מישהו שהוא רשלן בהכרח אלא שפשוט תאונות קורות לעתים. אם לפריטים יש ערך כספי או סנטימנטלי בעיניכם ודאו שלפחות תקבלו פיצוי על כך. זה המינימום שצריך להבטיח.

לבחור לפי שירותיות

האדיבות של מובילים חייבת להיות הבסיס לכל עבודה שיקבלו, משום שיש צורך במתן מענה לפעמים גם לאחר שקובעים עבודה. יש שאלות שחייבות להישאל גם כשההובלה היא פשוטה וקטנה יחסית. נסו לבדוק עם המובילים שלכם עד כמה הם זמינים ואדיבים ולא נעלמים לכם, ולפי זה תדעו אם להזמין אותם להובלה שלכם.

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30