הדברה ירוקה- מזיקים ומעופפים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

ג'וקים, פרעושים, לטאות ועוד מזיקים רבים עלולים להרוס לכם את הבית בקלות. המזיקים והמעופפים "משתלטים" על ביתכם ותוך זמן קצר הורסים את הרהיטים בביתכם והופכים את החוויה בבית לפחות נעימה וכיפית לאירוח.

 הפיתרון לכך- הדברת מזיקים ומעופפים, אבל אין כמו חברת הדברה ירוקה עם חומרים טבעיים ללא חשש לבריאותכם. 

 

קצת על הדברה ירוקה..

הדברה ירוקה היא הדברת מזיקים ומעופפים ללא ריח כך שלא תצטרכו לעזוב את הבית, להוציא רהיטים מהבית, לפנות מגירות ולהוריד וילונות.

הדברה ירוקה לא משאירה אחריה ריח רע ולכן אין צורך לעזוב את הבית כדי לעשות את ההדברה הזו. הדברה זו מרחיקה מזיקים ומעופפים מיידית ולא פוגעת בבריאותכם, בבריאות ילדיכם או הוריכם.

 

למה כדאי לכם הדברה ירוקה?

בעבר הדברות רגילות היו מבוססות על חומרים רעילים והיה נדרש מאיתנו לפנות את הבית למספר ימים ולאטום אותו על מנת לא לסכן את חיינו. הדברה זו הייתה מסוכנת לחיי האדם כיוון שיש לו השפעות גם אחרי מספר ימים והיו סיכויים שהוא גם מסרטן, גורם לפרקינסון, בעיות קשב וריכוז ולעוד בעיות רפואיות.

כיום, הדברה ירוקה מדבירה את כל המזיקים והמעופפים ללא צורך לעזוב את הבית למספר ימים ולאטום אותו. הדברה ירוקה היא הדברה בטוחה לבריאותכם לטווח של שנים ארוכות ולא נדרש מכם לחפש מקום להיות בו למשך שבוע לפחות.

חברת ההדברה משתמשת בחומרים טבעיים שרמת הפגיעה בבריאותכם היא נמוכה מאוד והחומרים מתפרקים לאחר זמן קצר.

הדברת מעופפים ומזיקים אינה משאירה סימנים או ריח לאחר מכן ובמידה והינכם רוצים בכל זאת לצאת מהבית תוכלו לחזור לאחר זמן קצר.

ההדברה נשמרת לאורך זמן, ותוכלו ליהנות מביתכם ללא מזיקים ומעופפים לאורך שנים רבות במחיר סמלי ומוזל. התמחור של ההדברה הירוקה נקבעת עפ"י גודל הבית- אבל מחירו מסתכם בסופו של דבר בכמה מאות שקלים שנותנים לכם נחת והנאה מרובה מביתכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

מאמרים נוספים בנושא

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים הוא אחד הדברים החשובים ביותר. קיימות שיטות איטום מאגרי מים שונות. על מנת לבצע איטום באופן טוב, חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע

קרא עוד »
צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית היא תהליך מיוחד. לעומת צביעת בייתית, צביעה תעשייתית מצריכה שימוש בחומרים מיוחדים ובאנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויש להם ניסיון בו. מה היא צביעה

קרא עוד »
איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים של מבנה הוא הכרח על מנת לשמור על הבניין ולהגן עליו מפני רטיבות. הגשמים של ימי החורף, ואפילו לחות גבוהה יכולים לחלחל

קרא עוד »
1-700-70-90-30