הגדלת מרפסות

הגדלת מרפסות 

בבתים רבים נבנו מרפסות שמש בגדלים קטנים מהמותר היום. מדובר במרפסות שמש שגודלן הוא בין 4-12 מ"ר, כאשר היום החוק מאפשר ומתיר הוספת מרפסת שמש בגודל של 12 מ"ר. כמו כן במרוצת השנים ישנם עדכונים לצורת חישוב השטחים ולפיכך ניתנות הקלות בניה, כך שלדיירי בתים משותפים רבים ישנה אפשרות להגדיל את המרפסת הקיימת למרפסת שמש גדולה יותר ושימושית יותר. הגדלת מרפסת משביחה את שווי הנכס ומוסיפה לאיכות החיים.

קבוצת עידן מבצעת הרחבת מרפסות בפרויקטים שונים. לעתים מגדילים מרפסות לגדלים של 20 מ"ר ובכך למעשה מכפילים את גודלה של המרפסת. מרפסת שמש המורחבת הופכת את הדירה למיני פנטהאוז ומחיר הדירה עולה בהתאם.

שווי הנכס מרקיע לשחקים ורמת הסחירות של הדירה עולה בצורה משמעותית. דירות ברמת אביב ובתל אביב העלו את שווי הנכס ב – 350,000  ש"ח מתוספת של 6 מ"ר למרפסת .

לאט לאט הגדלת מרפסות של 12 מ"ר הן כבר לא הסטנדרט  ומרפסות שגודלן לכיוון ה – 20 מ"ר הפכו לאופנה החדשה. הסיבה לשינוי זה טמונה באקלים הישראלי המאפשר להשתמש במרפסת מורחבות ברוב המוחלט של ימות השנה. 

הגדלת מרפסות קיימות , חוק הרחבת מרפסות

הגדלת מרפסת קיימת ניתנת לביצוע בשתי שיטות בניה: כאשר האחת היא שיטת הבניה הקונבנציונלית מבטון והשיטה הנוספת היא השיטה היבשה בה חומר השימוש הוא פלדה מגלוונת, חוק הרחבת מרפסות.

הגדלת מרפסת בעזרת בטון וברזל היא האפשרות המועדפת, כיוון שחיבור בטון לבטון הנו טוב יותר מבחינה קונסטרוקטיבית והמרפסת יציבה יותר. חשוב לציין שכאשר בונים מרפסות מפלדה וקיימות מגבלות תכנוניות, חשוב שהפלדה תהיה מגלוונת ולא יבוצעו כל עבודות ריתוך באתר.

הגדלת מרפסות שמש מומלצת לכל בניין אשר קיימות לו זכויות הבניה או האפשרות התכנונית להגדלת המרפסת. שכן, מרפסת גדולה יותר מחזירה את ההשקעה בבנייה במובנים רבים בזמן מכירת הבית. קבוצת עידן מתמקצעות בהגדלת מרפסות לגודל מכסימלי ומלווה את התהליך משלב קבלת ההיתר ועד לסיום עבודות הבניה. 

הגדלת מרפסות עם קבוצת עידן, תכנון,הוצאת היתר בניה, ביצוע מהיר, הרחבת מרפסת

אנו נלווה אתכם החל מהשיחה הראשונה לדיירים בכדי לספר על הרעיון ועד לסיום מוצלח של פרויקט הגדלת מרפסת . הנה קישור למרפסת לדוגמה:

[YouTube src="https://www.youtube.com/watch?v=ayM-1FYx3Do" ap="1" rel="0" loop="0" mute="0"]

פרויקט הרחבת מרפסות מ – 12 מ"ר ל – 24 מ"ר של קבוצת עידן. הדיירים הרוויחו מרפסות מורחבות , העלו את איכות החיים ואת שווי הנכס. 

מומלץ לבחור בחברה ובאנשי צוות בעלי ניסיון מתאים שילוו את תהליך פרויקט הרחבת המרפסות מתחילתו ועד סופו בצורה המיטבית ביותר.

מומלץ לבחור בעידן.

הגדלת מרפסות

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד