דלתות כניסה לבניין

 חלון הראווה של כל בניין מגורים

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

השקעה בדלתות איכותית לכניסה לבניין הוא דבר חשוב על מנת לשדרג את הערך והניראות של הבניין . בדרך כלל זהו אחד הפרוקטים שעומדים בראש מעיינם של ועדי בניינים מכיוון שלובי הכניסה הוא בעצם הדבר הויזואלי הראשון שניתקל בו .

 

מה חשוב לקחת בחשבון ?

  

ראשית כל , דלתות כניסה לבניין חייבות להיות חזקות כי הם משמשות מגזר ציבורי. כמו כן החומרים מהם עשויות הדלתות חייבים לעמוד בתו התקן הישראלי . חשוב מאוד לקחת בחשבון את התקציב שלכם .

 

אילו סוגי דלתות קיימים?

ישנם שלושה סוגי דלתות מרכזיים אשר  ניתן לבחור ביניהם  , לכל דלת היתרונוות והחסרונות שלה :

 

דלתות הזזה חשמליות – נקראות גם "דלתות אוטומטיות" , מהסיבה הפשוטה שהם נפתחות אוטומטית על בסיס חיישנים ומתאימות בעיקר למשרדים , בתים משותפים וחנויות . יתרון נוסף הוא הנגישות לנכים ובעלי מוגבלויות .

היתרונות של דלתות אילו הם חיסכון באנרגיה , שכן הדלתות לא יכולות להישאר פתוחות "בטעות"  וכן הם מאפשרות כניסה חלקה לבניין .

דלתות כניסה זכוכית – נפוצות מאוד בכניסה לבניינים משותפים ובנייני משרדים . הדלת הזכוכית משדרת יוקרה והיא מרשימה מאוד . אחד היתרונות שלהן הוא שישנו מגוון רחב של זכוכיות שונות בעיצובים יפהייפים . חסרון בדלתות אלו הוא שהן חלשות יחסית לעומת דלתות אלומיניום למשל ויותר חשוף למפגעי טבע.

דלתות כניסה אלומיניום

 

דלתות ברמת איטום גבוהה להחלפה במסגרת שיפוץ בניין  . הם דלתות חזקות מאוד ועמידות ועל כן הם עונות על כל דרישות הביטחון ברמה הגבוהה ביותר וכן מונעות כניסה של רוח חזקה לחלל הלובי וכן מונעות כניסה של חרקים ומזיקים . עוד יתרון בדלתות אלה הן האקוסטיקה המצוינת . ניתן לבחור מגוון רחב של פרופילים איכותיים ועיצובים יפים ומרשימים .

 

לסיכום

 

כפי שהבנתם וקראתם , דלתות כניסה לבניין יכולות לשדרג את מראה הכניסה בצורה משמעותית וכן ישנה חשיבות לסוג הדלת שתבחרו ,שכן אתם צריכים לקחת את כל הגורמים בחשבון על מנת לבחור את הדלת האולטימטיבית עבורכם ועבור הדיירים והאורחים בבניין .

 

 שילוב קבלן בניין בהשקעות נדלן

 

More to explorer

שיפוץ מעטפת

פעמים רבות אנחנו מרגישים צורך עז לשפץ את הבניין, אבל לאו דווקא בכיוון של לובי הבניין או חדר המדרגות, ולא דווקא בכיוון

צביעת בניינים

צביעת בניינים היא פעולה שניתן להזמין כפעולה העומדת בפני עצמה או כהמשך לפרויקט שיקום מבנים. התהליך של צביעת בניין יכול להיות תהליך

מדריך שיפוץ בניינים ישנים

שיפוץ בניינים ישנים יכול להפוך מהר מאוד לפרויקט שיקום מבנים אם במהלך השיפוץ מתגלים ליקויים שיכולים להעמיד את יציבות המבנה ואת חוזקו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1-700-70-90-30