• 1700-70-90-30
  • office@idangroup.co.il
  • ראשון עד חמישי 9:00 - 17:30
תפריט

דגשים לשיפוץ דירות יוקרה

דגשים לשיפוץ דירות יוקרה

דירות יוקרה מאופיינות בכמה תכונות חשובות ביותר. לרוב, הן תהיינה דירות גדולות ומרווחות, הן תימצאנה באזורי ביקוש ובשכונות האיכותיות ביותר בארץ והן גם מציעות סטנדרט מגורים מן השורה הראשונה. יחד עם זאת, תהיה זו טעות להניח באופן אוטומטי שדירה כזאת, אפילו חדשה, תתאים תמיד באופן אופטימלי לרוכש. אי לכך, אחוז בלתי מבוטל מבעלי דירות היוקרה בארץ, לרבות כאלה שנרכשו ממש לאחרונה, בוחרים לשפץ את הנכס כדי להתאימו לצורכיהם באופן אופטימלי, בשלמות. כמו כן, מקובל לבצע שיפוץ גם של דירות יוקרה שאינן חדשות, למשל לפני שרוצים למכור אותן או כאשר רוצים לחדש אלמנטים שהתיישנו או אפילו התקלקלו (כדוגמת צנרת מים ישנה, ריצוף שיצא מהאופנה).

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

שני מסלולים אפשריים לשיפוץ

הדגש שבו נרצה לפתוח (רלוונטי להרבה מאוד בעלי דירות יוקרה שמתכננים לשפץ) הינו שקיימים שני מסלולים אפשריים לשיפוץ. האפשרות הראשונה הינה לפנות באופן עצמאי להרבה מאוד אנשי מקצוע נפרדים, ולסכם עם כל אחד מהם לגבי סוג העבודה, המחיר, טיב החומרים. האפשרות השנייה הינה לפנות לקבלן שיפוצים אחד. נדגיש כי לא מדובר בחברה קבלנית כמו גינדי השקעות אלא קבלן שעוסק בשיפוץ דירות יוקרה והוא זה שדואג לכלל הפרויקט ומביא עימו שורה שלימה של בעלי מקצוע – החל מרצף, דרך מומחה אינסטלציה וחשמלאי וכלה בטייח וצבעי. האפשרות השנייה, חשוב לציין, מונעת אי הבנות בין אנשי מקצוע נפרדים, שלא תמיד מבינים את מהות השיפוץ באופן זהה.

רק אנשי מקצוע מעולים

אסור ללכת שולל אחר ההנחה שכל אנשי המקצוע שעוסקים בשיפוץ של דירות יוקרה זהים באיכות שהם מספקים. כפי שעשויים להיות הבדלים בין סטנדרט הבניה שתציע חברה קבלנית כמו גינדי השקעות לעומת הסטנדרט שתציע חברה בלתי מוכרת כלשהי, כך ישנם הבדלים בין קבלני השיפוצים ובין אנשי המקצוע הרלוונטיים, לרבות מעצבי פנים. כאשר על הפרק עומד פרויקט חשוב של שיפוץ דירות יוקרה, יש לבחור רק אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. איך יודעים לבדוק זאת? חשוב להתרשם מעבודות קודמות על סמך צילומים של פרויקטים אחרונים או לשוחח טלפונית עם לקוחות קודמים. כמו כן, וודאו את הוותק והמוניטין של כל איש מקצוע בו תבחרו ולגבי קבלן – וודאו שמדובר בקבלן רשום.

כתב כמויות מפורט

בכל פרויקט מושקע של שיפוץ, אסור לצאת מתוך הנחה שהשיפוצניקים או קבלני השיפוצים מבינים בדיוק מה אתם רוצים על סמך שיחה שבעל פה. לצד ליבון צרכים מפורט הקפידו לחתום על חוזה עבודה מסודר ולכלול גם כתב כמויות. אם זו הפעם הראשונה שאתם נתקלים במושג זה, חשוב שתדעו שזהו מפרט מפורט ביותר של כל עבודת השיפוץ. בכתב הכמויות מציינים בדיוק כל פעולה הנכללת בשיפוץ המבוצע על ידי קבלן שיפוצים, כל אלמנט שיוחלף עד לרמת מספרי היחידות של פריטים שונים (למשל התקנת 4 ברזים בחדר האמבטיה, הוספת 3 גופי תאורה בסלון).

על השקעות ושיפוצים

לא כל אחד יכול לבצע ייזום של פרויקטים וקידום של השקעות באותו סדר גודל שיכולה לבצע חברה גדולה כמו גינדי השקעות (הידועה בייזום פרויקטים בארץ וגם מעבר לים, לרבות הקמת קניונים מודרניים). יחד עם זאת, פלח ניכר מהציבור בכל זאת רוצה, מסוגל ואף מבצע השקעה בנדל"ן מניב. מדוע אנו מזכירים זאת, כאשר אנו עוסקים כאן בשיפוץ של דירות יוקרה? מכיוון שכאשר מבצעים השקעה מסוג זה, שיפוץ הנכס הינו צעד חשוב ביותר על מנת ליהנות מתשואה מכסימלית והשבחת הנכס. אותם אנשים מבקשים לשכור דירה יוקרתית או בית מפואר יהיו על פי רוב קפדניים מאין כמוהם ולא יסתפקו בנכס שאיננו מתוחזק היטב ומשופץ ברמה הגבוהה ביותר.

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30