גגון למרפסות

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

 

אם יש לכם מרפסת בבית אתם בוודאי יודעים שבכדי לשהות במרפסת בכל עונה ובכל זמן, אתם חייבים להתקין גגון. כיום ניתן למצוא היצע רחב של גגונים למרפסות וחשוב מאוד שתבחרו את הגגון המתאים ביותר למרפסת שלכם מכל הבחינות. כמו כן, חשוב לרכוש גגון למרפסות רק מחברה אמינה אשר ידוע כי היא מציעה גגונים איכותיים.

גגון קבוע למרפסת

אחד מסוגי הגגונים למרפסות שלא מעט אנשים בוחרים כיום למרפסת שלהם הוא גגון קבוע למרפסת. מדובר על פתרון הצללה יעיל ופשוט עבור כל מרפסת. הפתרון המדובר מספק הצללה מפני השמש בקיץ והגנה מפני הגשם כאשר יש צורך בכך. הגגונים הקבועים למרפסת מאוד פופולאריים והם מוצאים כיום במגוון צבעים ובמחירים נוחים. כמו כן, ניתן למצוא אותם במגוון עיצובים שונים דבר שמאפשר להתאים אותם לכל מרפסת. הם עשויים חומרים איכותיים ועמידים שמחזיקים מעמד בצורה הטובה ביותר לאורך שנים רבות.

https://alum-pergola.co.il/    המרכז פרגולות אלומיניום

גגון זרועות

גם סוכך זרועות רלוונטי מאוד כיום עבור גגון למרפסת שמש בקיץ. מדובר על גגון שעשוי מזרועות אלומיניום חזקות וכיסוי מבד נושם, בשל כך, הוא מתאים מאוד לעומת הקיץ. לגגון זה יש מנגנון גלילה מובנה וקומפקטי. הגגונים הללו עשויים מחומר איכותי שמסייע להם להחזיק מעמד בצורה הטובה ביותר לאורך שנים ארוכות. בחלק מהגגונים הללו ניתן לשלב גם מנגנון גלילה חשמלי. הגגון המדובר איננו מתאים לחיפוי והגנה לעונת החורף.

פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום גם מהוות גגון איכותי יעיל מאוד למרפסת. מדובר על גגון שעשוי מעמודי אלומיניום וכיסוי בד איכותי או רפפות אלומיניום. יחד עם מנגנון חשמלי מובנה שמאפשר לשלוט במידת ההצללה. הגגון מגן מפני רוחות והוא מהווה את החיפוי המושלם לכל מרפסת בכל ימות השנה. ניתן לשלוט בו באמצעות כפתור באופן אוטומטי על מנת לפתוח ולסגור אותו והדבר ללא ספק יכול לשדרג את החוויה שלכם במרפסת.

מרקיזה

סוג נוסף של גגון למרפסת הוא המרקיזה. מדובר על פתרון שקל מאוד להתקין. הן מגיעות במחירים נוחים מאוד ומספקות את ההגנה הטובה ביותר מפני גשם, שמש ולחות. הבד של המרקיזה אמנם פחות נושם מבדים של סככות מרפסת אחרות, אך אם המרפסת שלכם איננה סובלת משמש חזקה וישירה המרקיזה יכולה לשמש גגון איכותי וטוב מאוד למרפסת השמש. העיצוב של המרקיזה מעוגל ומספק לכל אדם את הפרטיות הנדרשת לו במרפסת שלו וכן, ניתן לקפל את המרקיזה באמצעות גלגלת ידנית או חשמלית. אם החלטתם להתקין מרקיזה, חשוב לעשות זאת באמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום על מנת שהמרקיזה תותקן בצורה איכותית ומקצועית.

בשל ההיצע הרב בתחום גגונים למרפסות, חשוב מאוד שכל אדם יבחר את הגגון הטוב ביותר למרפסת שלו. אם אינכם יודעים איזה גגון כדאי לכם לבחור וכיצד כדאי לכם להתקין אותו, הקפידו להתייעץ עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30