בריכות שחיה מבטון מחירים

מחירי בריכות בטון משתנים כמובן למפרט הבריכה, גודל הבריכה וחומרי הגמר בהם מעוניינים להשתמש כיום אודות לטכנולוגיה מתפתחת ניתן

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

לבנות בריכות שחיה מבטון במחירים זולים כיום יש בריכות שחיה החל מ 50,000 שח ועד ל400,000 שח לבריכה חצי אולימפית מפוארת לבריכה מבטון בגודל קטן עם מפרט בסיסי, כמובן שככל שהבריכה גדולה יותר וחומרי הגמר יקרים יוצר המחירים עולים.

קבוצת עידן מבטיחה להפוך את החלום שלכם למציאות ולבנות לכם בריכת חלומות במהירות, בבטיחות ובמחיר הוגן, לחברה ניסיון בביצוע מגוון רחב

של עבודות בניה ושיפוצים, פנו אלינו היום לקבלת ייעות ראשוני על הוספת בריכת שחיה לבית שלכם, אנו נלווה אתכם יד ביד החל משלב קבלת ההיתרים ועד שתתחילו להשתכשך בבריכה החדשה שלכם

בריכות שחיה מבטון – מחירים

כשאנחנו מתכננים בריכות שחיה המחירים הם תמיד נושא משמעותי מאוד. אנחנו מנסים להיות צרכנים חכמים, לפעול בזהירות ולצמצם עלויות עד כמה שאפשר. עם זאת, כשאתם משווים מחירים להתקנת בריכות שחיה יש כמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון. הנה שלושת הנושאים המרכזיים.

 

1 – בריכות שחיה מבטון – מחירים ואיכות

כשאתם מתכננים בריכות שחיה  המחירים עשויים להשתנות בין קבלנים שונים מסיבה אחת פשוטה: איכות העבודה שונה לחלוטין. מחיר זול במיוחד לא רק שלא מעיד על איכות מרשימה במיוחד, הוא עשוי אף לשמש כתמרור אזהרה מבחינתכם. מנגד, גם מחיר גבוה מאוד לא תמיד מבטיח לכם את האיכות הטובה ביותר. כשאתם משווים בין בריכות שחיה מחירים שונים יוצעו לכם, אבל כדאי שתזכרו שהאיכות חשובה קצת (הרבה יותר) משורת המחיר הסופית.

 

2 – אחריות ושירות

בהשוואה בין בריכות שחיה מבטון מחירים מושפעים גם מהאחריות שתקבלו ומרמת השירות. קבלן מקצועי ואמין יקפיד על תכנון מדויק של בריכה המתאימות למידות החצר שלכם, להתקנה איכותית וגם לאחריות שתבטיח לכם ראש שקט לאורך זמן. אם קיבלתם הצעות מחיר זולות במיוחד אבל כל תיקון או תקלה ידרשו עלות נוספת גם לאחר ההתקנה, בהחלט רצוי לבדוק האם זה באמת ישתלם לכם. האחריות אולי משפיעה בכל הקשור לקביעת מחירים של בריכות שחיה מבטון, אבל היא גם מעידה על שירות טוב, אמינות גבוהה ומחויבות לשביעות הרצון שלכם קבלן שלד .

בריכות שחיה מבטון

3 – תכנון קדימה

כשאתם בוחנים קבלנים איתם תעבדו וכשאתם משווים בין מחירים של בריכות שחיה מבטון, זכרו לתכנן גם קדימה. קבלן מקצועי יציע לכם מגוון רחב של פתרונות ושירותים משלימים כדי שתוכלו ליהנות מהבריכה הפרטית שלכם לאורך זמן. למשל, בתכנון בריכות שחיה מבטון מחירים עשויים להשתנות אם תתכננו מראש גם כיסוי בטיחות לבריכה או התקנת מערכות שיבטיחו לכם מים נקיים ונעימים לאורך כל השנה. קבוצת עידן, עם ניסיון רב בתכנון ובליווי פרויקטים מורכבים, לרבות התקנת בריכות שחיה מבטון, תעמיד לרשותכם את הצוות הטוב ביותר להתמודדות עם התהליך הזה, מראשיתו ועד לרגע שבו תוכלו לקפוץ למים וליהנות מכל רגע.

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד