בניית מרפסת

לעתים קרובות אנו חשים בצורך לרענן את הבית בשיפוץ אינטנסיבי כדי להעניק לו מראה חדש וייחודי. מסיבה זו, אנו מזמינים קבלני שיפוץ כדי לשבור את קירות הבית ולהרחיב את החדרים, להחליף את הריצוף או להוסיף מרפסת. בניית מרפסת לבית מצריכה אישורים שונים, מכיוון שמדובר בתוספת חיצונית למבנה. האישורים צריכים להתקבל מהעירייה ומהדיירים הגרים בשכנות אליכם.

בניית מרפסת 

כל מי שהחליט להוסיף אי פעם מרפסת לביתו יודע כי מדובר בתהליך לא פשוט. עוד לפני הבנייה של המרפסת יש צורך לעבור הליכים ביורוקרטיים רבים, וגם לאחר מכן מוכרחים דיירי הבית להתמודד עם המחירים היקרים למדיי שגובים קבלני הבניין. ועדיין, אנשים רבים מעדיפים לבנות מרפסת למרות כל הטרחה הכרוכה בכך בזכות היתרונות שיש לה להציע. אלה כמה מהבולטים שבהם:

  • הרחבת השטח – המרפסת היא למעשה שטח נוסף שניתן לנצל בבית. אם אתם מרגישים כי הבית שלכם קטן מדיי ואתם זקוקים למקום שבו תוכלו לשכן את האופניים שלכם, בניית מרפסת תלויה יכולה לשמש כפתרון טוב.  והרחבת המרפסת.
  • מרפסת למשחקים – אם יש לכם ילדים קטנים בבית, הם יודו לכם על המרפסת הקטנה שאתם רוצים לבנות. המרפסת היא החלק המקשר בין פנים הבית לעולם שבחוץ. הילדים יכולים לשחק במרפסת, לנשום את האוויר הצח ולהאזין לקולות הציפורים, ובה בעת להישאר בבית.
  • מרפסת לאירוח – המרפסת היא המקום המושלם לאירוח ולעריכת סעודות. אין כמו לערוך שולחן חגיגי במרפסת בערב אביבי נעים, להזמין את האורחים ולחגוג יום הולדת לאחד החברים תחת השמים זרועי הכוכבים.
  • להעלות את ערך הבית – אם אתם מתכוונים להשכיר או למכור את הבית שלכם, המרפסת יכולה להעלות את ערכו. כך, גם אם בניית מרפסת אינה נראית משתלמת כלכלית ממבט ראשון, היא יכולה להקפיץ את ערך הבית בכמה מאות שקלים בהמשך

 

בניית מרפסת עם קבוצת עידן, הוספת מרפסות

מעוניינים להתפנק במרפסת לקראת הקיץ? מרגישים שהבית צפוף מדיי? קבוצת עידן היא החברה שאליה אתם צריכים לפנות, כשמדובר בהוספת מבנה או בשיפוץ. צוות החברה לתכנון ולבנייה ישמח לעזור לכם לבנות את המרפסת הרצויה ולהוסיף קצת נפח לבית. כמו כן, תוכלו להיעזר בקבוצת עידן גם אם אתם זקוקים להוספת חדר ממ"ד או לשיפוץ חדר מדרגות, והכול במחירים אטרקטיביים.

 

בניית מרפסת

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד