בניית מרפסת תלויה בבניין משותף

בניית מרפסת תלויה בבניין משותף

 

בניינים רבים בישראל נבנו ללא מרפסות שמש או לחלופין נבנו עם מרפסות שמש ומרפסות השמש נסגרו לטובת חדר, כיום 100% מהדירות הנבנות בישראל נבנות עם מרפסות שמש .הסיבה כך היא שחוק התכנון והבניה מאפשר לבעלי דירות להוסיף מרפסת שמש של 12 מ"ר ללא תלות בכמות זכויות הבניה הקיימות לבניין .

בניית  מרפסת תלויה בבניין משותף דורשת קבלת היתר בניה מהוועדה המקומית בעירייה אליה משתייך הבניין.

כיום תהליך התכנון מהיר יחסית והוועדות המקומיות מתורגלות עם הפרויקטים של הוספת המרפסות שנבנים בכל הערים בארץ.

מבחינת הדיירים המתגוררים בבניין מדובר בהזדמנות נפלאה להשביח את הנכס ואת איכות חייהם.

 

בניית מרפסת תלויה בבניין משותף

 

פרויקט בניית מרפסת תלויה בבניין משותף, שיפוץ בניין משותף

לאחר קבלת היתר בניה והתחלת תהליך הבניה של בניית מרפסת תלויה בבניין משותף מתחיל הקבלן לעבוד בשטח. ישנן שיטות ביצוע מגוונות , מרבית המבנים מבצעים הוספת מרפסת תלויה לבניין משותף מפלדה מגלוונת שמכינים במפעל פלדה המנוסה בבניית מרפסות פלדה .

את המרפסות התלויות מביאים לאתר ומתקינים בשטח עם עוגנים כימיים וברגיי ג'מבו . חשוב מאוד לוודא כי בשטח לא מבצעים כל ריתוכים מכיוון וקשה לגלוון בשטח את המרפסת והסכנה היא שכתוצאה מהריתוך שנעשה הגלוון נפגע וקיים חשש להתפתחות תהליכים קורוזיבים במרפסת הפלדה , תהליכים אלה עלולים לפגוע בחוזק הפלדה ומהווים סיכון קונסטרוקטיבי למבנה המרפסת.

לכן כאשר בוחרים בקבלן לביצוע עבודת הוספת מרפסת תלויה בבניין משותף.  יש לבחור בקבלן רשום ברשם הקבלנים אשר  הנו בעל ניסיון בתחום הוספת מרפסות ובעל ניסיון בהתנהלות מול דיירים בבניין משותף.

פרוייקט בניית מרפסת תלויה בבניין משותף בתל אביב

קבוצת עידן מציעה לכם ליווי מלא של פרויקט הוספת מרפסות תלויות לבניין משותף ,החל משלב החתמת הדיירים על מסמך הסכמה לפרויקט ליווי של תהליך התכנון וביצוע הפרויקט בצורה מקצועית מהירה ואיכותית.

לקבוצת עידן ישנם כל הביטוחים המקצועיים בתחום החל מביטוח האתר בזמן עבודות הבניה ועד לביטוח חבות מוצר שמבטיח לכם כלקוחות שתקבלו מוצר איכותי ללא כל סיכונים.

פנו לקבוצת עידן עוד היום לקבלת הסבר מפורט על תהליך הוספת המרפסת בבניין שלכם ובדיקת היתכנות תכנונית ראשונית ללא כל התחייבות מצידכם. בחרו בקבלן מנוסה ורציני בכדי שתקבלו מרפסת תלויה במהירות וללא כל סיכונים.

בניית מרפסת תלויה בבניין משותף רק עם קבוצת עידן המבטיחה שקט נפשי ופרויקט מוצלח.

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד