בניית ממד בבניין מגורים

בניית ממד בבניין מגורים

ממ"ד הוא חדר חשוב לא רק במבנים ציבוריים כמו גני ילדים, בתי ספר, מכללות או אוניברסיטאות, אלא גם בבתים פרטיים. בניית ממ"ד חזק ויציב יכולה להגן על דיירי הבית בעת מתקפת טילים או בזמן רעידת אדמה. חדר הממ"ד בבית הוא חדר לכל דבר. לעתים הוא משמש כחדר רגיל כמו חדר שינה או חדר עבודה בחיי היום יום  ורק כאשר מתרחש אירוע חריג מתכנסים בני הבית בתוכו.

להגן על הבית בעזרת בניית ממ"ד בניית ממד בבית משותף  בניית ממדים

הוועדה לתכנון ובנייה מסייעת בבניית חדרי ממ"ד במטרה להגן על האזרחים וניתן אף להרחיב את שטח הבנייה שהוקצה מראש כדי לשלב את החדר בתוך המבנה. אם אתם מתכננים לבנות חדר ממ"ד או להפוך חדר רגיל לחדר מוגן, חשוב לעמוד על ההבדלים שבבנייה:

  • הוספת ממ"ד זוהי תוספת רגילה של חדר לבית, אך במקרה זה הדייר אינו מחויב בתשלום עבור היטל השבחה. בניית ממ"ד כחדר נוסף לבית מצריכה את אישורם של גורמים מקצועיים  ועליה להתבצע על ידי מומחים בתחום הבנייה. 
  • לבנות ממ"ד יביל –בניית ממד בבניין מגוריםי  עצם הבנייה היא הליך מורכב שגורם למטרד סביבתי. אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם את תלונות השכנים על הרעש והלכלוך שגורמים השיפוצניקים כאשר הם בונים את הממ"ד, ניתן לבצע את בניית הממ"ד במפעל, ולאחר מכן להוביל אותו אל המבנה ולהתקינו בבית.
  • להסב חדר לממ"ד – הסבת חדר קיים לחדר ביטחון כרוכה באישורים מפיקוד העורף.
  • למגן חדר פנימי בניית ממד בבניין מגוריםי– במקום לבנות ממ"ד ניתן למגן את החדר הפנימי של הבית באמצעות הוספת פלדה או בטון. עם זאת, חשוב להביא בחשבון שהחדר הפנימי אינו איכותי מבחינת הגנה כמו חדר ממ"ד.

מידע כללי בניית בניית ממד בבניין מגורים בנתניה 

הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה באה לקראת מי שבונה מרחב מוגן כתוספת לדירתו, בכך שלא כוללת 12 מ"ר ברוטו בשטח הבנייה (באחוזי הבנייה) העיקריים בניית ממד בבית פרטי – דבר היוצר אפשרות רחבה למימוש הבנייה. ישנן הקלות משמעותיות ורשות לחרוג מקווי הבניין לצורך בניית ממ"ד. מעבר לתמריץ לבניית ממ"ד לשם שיפור הבטיחות וביטחון הדיירים בעתות חירום, מדובר בהוספות חדר נוסף לדירה ללא תשלום היטל השבחה. תוספת ממ"ד יוצרת תרומה חשובה לעמידות הבניין ברעידות-אדמה, גם אם רק דייר אחד מוסיף את הממ"ד וזאת ללא כל תלות האם הבניין בכללותו עומד / אינו עומד בתקן החל על בניית ממ"ד בניית ממד בבית פרטי.

קבוצת עידן – הפתרון לבניית ממ"ד לבית מוגן בניית ממד בבניין מגורים ,בניית ממד בתל אביב , בניית ממ"ד בחיפה , בניית ממ"ד בהרצליה , בניית ממ"ד בנתניה.

בניית ממד בבניין מגורים

מוטרדים מהחדשות? חושבים על בניית ממ"ד בביתכם הפרטי? קבוצת עידן מציעה לכם בנייה איכותית של חדר חזק שיגן עליכם מכל צרה. החברה מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של פרויקטים לבנייה, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים, בטכנולוגיה מתקדמת ובשירות האמין והמהיר המותאם ללוח זמנים מדויק. תוכלו להיעזר בקבוצת עידן אם ברצונכם להוסיף מרפסת לבית בניית ממד בבית פרטי, לשפץ את בניין הדירות שלכם או לבנות את הווילה שתמיד חלמתם עליה ועבורה עבדתם במשך שנים רבות כדי לחסוך את הכסף הדרוש.

 

[YouTube src="https://www.youtube.com/watch?v=2fy5b3crIEQ" ap="1" rel="0" loop="0" mute="0"]-

 

הוספת ממ"דים, מרפסות, בניית ממד בבניין מגורים  שיפוץ חיצוני ופנימי למבנה חטיבת עודד 4 חיפה.

בניית ממד

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד