תפריט
תפריט

בניית יחידת דיור על הגג

הנתונים האחרונים מראים כי שוק הדיור בארץ התקרר וכי הממשלה סוף סוף הצליחה להגיע להישגים בתחום זה. וגם אם יש כאלו התוקפים את אמיתות הנתונים אי אפשר להתעלם מכך כי שוק קניית הדירות נכנס לקיפאון וסטגנציה וישנו ספק גדול מתי הוא יצא ממנו. קבוצת עידן מתמחה בבניה וביזמות. אנו נלווה אותכם עוד מהצעד הראשון בחיוך ובנועם.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

בניית יחידת דיור על הגג – הדרך שלכם להרוויח כסף רב מעליית שכר הדירה בארץ

על כן השקעה בדירות היא כבר דבר שלא כל כך משתלם לעשותו ורבים בוחנים האם לעשות זאת והאם זה משתלם להם. אך אם יש שוק שהוא ממשיך בעלויות ולא עוצר אפילו לרגע זהו שוק השכרת הדירות. השכרת דירות היא דבר משתלם ביותר ואין ספק כי רבים מבינים כי ההשכרה היא האופציה הטובה ביותר בשבילם ובשביל להשיג את התשואה הגבוהה ביותר שיש. כחלק מכך אנחנו רואים יותר ויותר אנשים ומשפחות המבינים כי הם יכולים לנצל את גג הבית שלהם בכדי לבנות יחידת דיור ולהשכיר אותה. בניית יחידת דיור על הגג הפכה לדבר מקובל ואין ספק כי היא מהווה יתרון עצום למי שרוצה ליהנות מעליית שכר הדירה בארץ. ניתן לומר כי מדובר באחת ההשקעות המשתלמות ביותר שיש שהינן בעלות ערך אדיר בשביל להשיג תשואה גבוהה על הכסף שלנו.

בניית יחידת דיור על הגג – שקלו לבחור בבנייה קלה

כאשר אנחנו מבצעים השקעה כספית אנחנו צריכים לחשוב כיצד אנחנו יכולים למקסם את ההשקעה הזאת וכך גם כאשר אנחנו מדברים על בניית יחידת דיור על הגג. אז מה אנחנו יכולים לעשות בכדי לקבל את התשואה הגבוהה ביותר על יחידת הדיור? ללא ספק אחד הדברים הטובים ביותר שאנו יכולים לעשות הוא לבחור בשיטת בנייה זולה יותר וכך להוזיל את העלויות בצורה דרמטית. כך אנחנו יכולים לחשוב ולבנות את יחידת הדיור באמצעות בניה קלה ולהוזיל מאוד את העלויות של הבניה. אל תזלזלו בנושא זה וזכרו את חשיבותו להשקעה הכספית שלכם ולכך שתניבו את התשואה הגבוהה ביותר שיש והטובה ביותר שיש בנייה על הגג.

בניית יחידת דיור על הגג – גם בשביל הילדים

אמנם עד עתה דיברנו על בניית יחידת דיור על הגג כעל הזדמנות השקעה נהדרת אך אין ספק כי השקעה זו יכולה לשרת אתכם בצורה נוספת והיא עקב העובדה כי היא מאפשרת לכם לשכן בה את ילדכם אשר הגיעו לגיל העשרה או העשרים. כך אתם יכולים לחסוך כסף רב לילדים ועדיין לאפשר לילדים להיות קרובים אליכם ואל הבית ולשמור על עצמאות.

כל אחד רוצה לגור בבית הגדול ביותר שיש, זוהי שאיפה המשותפת לכלל הישראלים והשאלה היחידה היא כיצד נשיג זאת. זוהי שאלה חשובה ביותר שאנו צריכים לתת עליה את הדעת. בית גדול מתקשר באופן הדוק לאיכות חיים יותר גדולה ואיכות חיים יותר גדולה היא דבר שכל ישראלי ירצה להשיג.

עלות בניית חדר על הגג – הדרך שלכם להרחיב את הבית בצורה הטובה ביותר

הבעיה היא שלא תמיד אנחנו יכולים להרחיב את הבית שלנו עקב מגוון רחב של סיבות. ראשית פעמים רבות מבחינה תכנונית חל איסור על בניית הבית וזוהי נקודה שאנו צריכים לתת עליה את הדעת. שנית לעתים השכנים יתנגדו לכך שנרחיב את הבית שלנו לצדדים וזוהי בעיה שיש לתת עליה את הדעת. יש גם לזכור כי לעתים פשוט אין לנו די שטח בכדי להתרחב לצדדים וזהו משהו שיש לתת עליו את הדעת. אז מה עושים כיצד פותרים את הבעיה בצורה הטובה ביותר שיש? התשובה היא שניתן לשקול ולבנות חדר על הגג. עלות בניית חדר על הגג היא יחסית זולה ואתם לא צריכים להיות מוטרדים ממנה יתר על המידה. ניתן גם לומר כי הוספת חדר על הגג היא פעמים רבות האופציה היחידה שעומדת לפנינו ואת זאת חשוב לזכור.

עלות בניית חדר על הגג – וודאו כי החדר מוקם בצורה בטיחותית

עלות בניית חדר על הגג היא דבר חשוב ביותר שעליו אנחנו צריכים לתת את הדעת, אך ניתן לומר כי לצד העלות ישנו נושא נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת והוא השאלה האם החדר יוקם בצורה בטיחותית. זוהי נקודה חשובה ביותר שעליה יש לתת הדעת. אם נדע כי החדר הוא בטיחותי נוכל להיות הרבה יותר רגועים ולהיות בטוחים כי החדר ישרת אותנו בצורה הטובה ביותר שיש. זכרו כי בנייה על הגג מחייבת אותנו לוודא כי הגג יעמוד בעומסים הדרושים ואל לנו לזלזל בנושא זה אם אנחנו לא רוצים שהגג יקרוס עלינו מעבר לכך, בדקו שגם אין בעיות בגג עצמו לפני הקמת החדר. מומלץ להביא קבלן של זיפות גגות, שיבדוק שאכן אין בעיות ישנות של רטיבות, איטום ועובש.

תוספת בניה.

עלות בניית חדר על הגג – בחרו קבלן המתמחה בכך

אם אתם בוחנים את עלות בניית חדר על הגג אתם צריכים לקחת קבלן המתמחה בכך. קבלן זה ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש וכך תבטיחו כי הוא יבצע את העבודה בעלות הנמוכה ביותר שיש. ישנו שוני גדול בין בניית חדר רגיל לבין בניית חדר על הגג וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים קבלן.

יש היום לא מעט מבנים בישראל עם גג שאיננו מנוצל. כאשר השטח הזה דווקא יכול להיות מנוצל בצורה יעילה וטובה. מצד שני, לפני שמתחילים לתכנן בניה על גג פרטי בבית משותף חשוב להבין מה בדיוק צפוי לכם בדרך.

בניה על גג פרטי בבית משותף – ניצול יעיל של השטח


בניה על גג פרטי בבית משותף – פרטי אבל דורש אישור 
על פניו, כשאנחנו מתכננים בניה על גג פרטי בבית משותף, אנחנו נוטים להתמקד במילה אחת חשובה: פרטי. אז נכון, יכול מאוד להיות שזכות הבנייה היא שלנו ואנחנו רשאים לבצע הרחבה – אבל הזכויות הללו קיימות על הנייר עד שנקבל אישור רשמי לכך. האישור הזה דורש, לפני הכל, את אישור השכנים. הדיירים האחרים שחולקים איתנו את קירות המבנה הם אלה שיכולים לתת לנו אור ירוק או לעכב את התהליך כולו. רק עם אישור של 75 אחוזים מהם נוכל להתקדם הלאה ולהגיש בקשה לקבלת היתר בניה.

בניה על גג פרטי בבית משותף – שיטות אפשריות

אחרי שקיבלנו את אישור הדיירים אנחנו צריכים לקבל כמה החלטות. הראשונה היא, כמובן, שאלת הצורך. בניה על גג פרטי בבית משותף היא הזדמנות להקים קליניקה פרטית משלנו, לתכנן יחידת מגורים קטנה לילד המתבגר או להפוך למרפסת נעימה שבה נארח חברים לארוחות ערב כיפיות במיוחד. כל החלופות טובות, אבל לכל אחת מהן מאפיינים שונים וצרכים נפרדים. לפני שתוכלו לקבוע אם בניה קלה תעשה את העבודה או לא, איך יחולק החלל הזה או מי ינהל את הפרויקט, כדאי שתדעו מה אתם רוצים להשיג ואיך השטח אמור להיראות בסוף התהליך תוספת בניה על הגג.

בניה על גג פרטי בבית משותף – ליווי מקצועי

כדי לתכנן את הפרויקט הזה כמו שצריך וכדי לבצע בניה על גג פרטי בבית משותף בצורה טובה וחלקה, מומלץ להיעזר בקבלן מורשה ומנוסה. הופעתו בפנקס הקבלנים היא דרך טובה לוודא שהוא מורשה ופועל על פי החוק, ועם קבוצת עידן תוכלו לדעת שהפרויקט שלכם נמצא בידיים שהן לא רק מקצועיות אלא עתירות ניסיון. כך ניתן לתכנן באופן מדויק את המטרות שלכם ואת הדרך להשגתן, את האופן שבו הגג הפרטי ינוצל וגם את התהליך הדרוש כדי להשיג את כל האישורים בזמן הקצר ביותר, ובצורה הטובה ביותר. משם ועד לרגע שבו תקבלו את המפתח לסטודיו החדש או ליחידת הורים, הדרך קצרה למדי.

בניה על גג פרטי בבית משותף

עלות בניית חדר על הגג

בניית יחידת דיור על הגג

More to explorer

שיפוץ תקופתי לבניין משותף

כמות גדולה מאוד של בניינים משותפים בישראל נבנו לפני 50 שנה ויותר, וחלקם הגדול זקוק לשיפוץ הן מהאספקט הבטיחותי והן מבחינת נראות.

איפה נכון להשקיע בנדל"ן בישראל?

מבין כל אפיקי ההשקעה הבולטים בשנים האחרונות במחוזותינו, תחום הנדל"ן היה ועודו התחום היציב והמניב ביותר, כאשר החוק הבסיסי ביותר בכלכלה העולמית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1-700-70-90-30