בניית בתים

כאשר חושבים על בניית בתים חייבים לבחון את קבוצת עידן שהינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע בבניית בתים פרטיים בכל רחבי הארץ. לחברה מחלקה הנדסית המתמחה בבניית בתים ברמת גימור מוקפדת ואיכותית.

לאחרונה קבוצת עידן מסרה עשרות וילות בנשר, בחיפה ובעמק חפר.

בניית בתים

בשלב הראשון לבניית בתים יש להחליט על אנשי מקצוע המתמחים בתכנון אדריכלי + תכנון קונסטרוקציה. את עבודות התכנון האדריכליות מבצע אדריכל. מומלץ לבחור אדריכל המתמחה בעיצוב ותכנון בתים פרטיים אשר מתכנן בתים פרטיים באזור בו אתם מתכננים לבנות מכיוון שחשוב להכיר את הוועדה המקומית לתכנון ובניה. לכל וועדה  יש את הקפריזות שלה, הבקשות המיוחדות שלה ולכן הבחירה באדריכל בעל ניסיון בקבלת היתרי בניה בוועדה המקומית אליה אתם מיועדים להגיש תכניות תאיץ את תהליך התכנון וקבלת היתרי הבניה יהיה לרוב מהיר יותר.

כאשר בוחרים בקונסטרוקטור חשוב לוודא כי הקונסטרוקטור הנו בעל רישיון מתאים וניסיון בתכנון קונסטרוקציה לבית פרטי.  שימו לב לוודא כי הקונסטרוקטור לא מגזים בכמויות הברזל מכיוון וישנם הרבה קונסטרוקטורים שלוקחים מקדמי ביטחון מוגזמים ובעלי הבתים משלמים על כך. כמובן שחשוב שהקונסטרוקטור יתכנן מבנה יציב ואיתן שיחזיק לאורך מאות שנים ויהיה בתקן לרעידות אדמה אך גם צריך איזון ולא להגזים בכמויות הברזל.

בניית בתים פרטיים שיטות לניהול פרויקט, בניית בית

בניית בית הפרטי בעזרת קבלן מפתח – לרוב כאשר בונים בית בוחרים בקבלן מפתח לביצוע העבודות, כך יודעים בדיוק כמה יעלה הפרויקט, כמה זמן ביצוע ייקח הפרויקט ועוד. האחריות המקצועית תהייה בידי גורם אחד ולרוב הפרויקט זורם מבלי צורך של התערבות בעלי המגרש. הלקוחות יכולים להמשיך בחייהם ולא להיעדר מהעבודה בכדי לדאוג לבניית הבית.  גם מבחינת המחיר ,למרות שהקבלן מרוויח מביצוע העבודה חשוב להבין כי לקבלן ספקים קבועים עם מחירים של קבלן ולא של לקוח מזדמן (בחברות גדולות אפילו קיימת מחלקת רכש והבדלי המחירים יכולים  להגיע ל – 30% הבדל בין מחירי קבלן למחירי לקוח פרטי). כנ"ל לגבי קבלני משנה דוגמת רצפים, טייחים, קבלני שלד, קבלני חשמל , אינסטלציה אלומיניום וכו'.

כמו כן קבלן מפתח יודע כיצד להתנהל עם קבלני המשנה. מתי לשלם להם ומתי לעכב חשבונות  בעוד לקוחות פרטיים, חסרי ניסיון בביצוע בניית בתים פרטיים, עשויים להביא את פרויקט הבנייה לעלויות כספיות שמעבר למתוכנן ומצופה. 

בניית בתים פרטיים על מפקח, קבלני משנה, ורכישת חומרי בניה לבד, בניית בית

ברוב המוחלט של הפרויקטים לבניית בתים פרטיים לא מומלץ לבצע את עבודות הבניה לבד מכיוון וכך אין אחריות מוגדרת . בנוסף, המחירים שתשלמו לרוב יהיו יקרים יותר, משך הביצוע ארוך יותר ותצטרכו לקחת הרבה חופש מהעבודה בכדי לנהל את העבודה. גם אם תשכרו את שירותיו של מפקח עדיין תצטרכו לקחת חלק בניהול הפרויקט. השיטה מתאימה כאשר בונים בתים מיוחדים בנחלות גדולות שמתכננים הרבה מהביצוע תוך כדי עבודה וכאשר מדובר בפרויקטים מאוד יקרים ומיוחדים בהם קשה לתמחר את העבודות מכיוון והעבודות הבניה לא שגרתיות בפרויקט בניית בית.

קבוצת עידן מזמינה אתכם להתרשם מעשרות הבתים הפרטיים שבנתה החברה במרוצת השנים. לחברה צוותי עבודה קבועים המתמחים בבניית בתים פרטיים באיכות ביצוע אולטימטיבית ובלוחות זמנים מהירים -החברה המובילה לבניית בית בישראל. 

בניית בתים

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד