בניה קלה סגירת מרפסת

בניה קלה סגירת מרפסת – היתרונות המרכזיים

יעילות היא מילת המפתח, והמרפסת הפתוחה יכולה להיות יעילה הרבה יותר אם רק נסגור אותה ונהפוך אותה לחדר נוסף. אחת הדרכים הטובות בדרך הזה היא בניה קלה סגירת מרפסת, ויש לשיטה הזו כמה יתרונות מרכזיים.

 

בניה קלה סגירת מרפסת – חיסכון אדיר בזמן

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של בניה קלה סגירת מרפסת הוא החיסכון בזמן. רק לצורך השוואה, בניה מסורתית היא שיטה שבצדה עלויות רבות שמתלוות למשך הזמן הנדרש. היא דורשת שורה של אנשי מקצוע, חומרים וציוד, וגם זמן עבודה לא מבוטל. במקום, בניה קלה היא משימה פשוטה יותר, חסכונית ובעיקר מהירה הרבה יותר. אנחנו לא צריכים לצפות בעבודות שיימשכו חודשים ארוכים ולסבול את הרעש והלכלוך, לא כשיש חלופה נוחה משמעותית.

 

בניה קלה סגירת מרפסת – מהלך פשוט

אפשר לבצע בניה קלה סגירת מרפסת בכמה דרכים. דרך פשוטה אחת היא להמשיך את הקירות הקיימים לצורך הסגירה. כך, אם מסגרת המרפסת היא ממילא קירות בטון שמגיעים למחצית מגובהו של קיר רגיל (או קירות נמוכים יותר), הישענות על המסגרת הקיימת חוסכת את הזמן באופן משמעותי. בהיעדר צורך להחליף גם את הריצוף הקיים אפשר לחסוך בעלויות. עם זאת, חשוב לתכנן היטב את התשתיות הדרושות ולבצע התאמות והשלמות על פי הצורך. אם בחדר החדש נדרשות נקודות חשמל שאינן קיימות רצוי לקבוע אותן מראש.

 

בניה קלה סגירת מרפסת – עבודה מקצועית

כדי לבצע בניה קלה סגירת מרפסת חשוב לבצע עבודה מקצועית ומדויקת מאוד. כאן נכנסת לתמונה קבוצת עידן, וצוות החברה עומד לרשותכם לצורך תכנון איכותי של הפרויקט שלכם. תכנית העבודה, אנשי המקצוע וגם התקציב, כולם לוקחים בחשבון את הצרכים והמטרות שהגדרתם ומאפשרים עבודה מהירה אבל איכותית, פשוטה אבל מדויקת מאוד. עם ניסיון עשיר בתכנון והובלת פרויקטים של סגירת מרפסת ובתכנון פרויקטים  של בניה קלה בפרט, קבוצת עידן היא הפתרון הטוב ביותר בניה קלה.

 

בניה קלה סגירת מרפסת – בחירת הקבלן

כדי לוודא שאתם בוחרים את הקבלן הטוב ביותר לביצוע בניה קלה סגירת מרפסת מומלץ לבדוק היטב עם מי אתם עומדים לעבוד. תיק העבודות הוא חשוב, שיחת ההיכרות והמידה שבה אתם מרגישים שיש מי שמקשיב לכם, ומעל הכל רישום בפנקס הקבלנים, שמהווה הוכחה חשובה למקצועיות ולאמינות של הקבלן שלכם. השילוב הזה חשוב והיא יוכיח את עצמו לכל אורך הדרך, בפרויקט המתוכנן בקפידה ומבוצע בצורה הטובה ביותר.

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד