בניה על גג פרטי בבית משותף

יש היום לא מעט מבנים בישראל עם גג שאיננו מנוצל. כאשר השטח הזה דווקא יכול להיות מנוצל בצורה יעילה וטובה. מצד שני, לפני שמתחילים לתכנן בניה על גג פרטי בבית משותף חשוב להבין מה בדיוק צפוי לכם בדרך.

בניה על גג פרטי בבית משותף – ניצול יעיל של השטח


בניה על גג פרטי בבית משותף – פרטי אבל דורש אישור 
על פניו, כשאנחנו מתכננים בניה על גג פרטי בבית משותף, אנחנו נוטים להתמקד במילה אחת חשובה: פרטי. אז נכון, יכול מאוד להיות שזכות הבנייה היא שלנו ואנחנו רשאים לבצע הרחבה – אבל הזכויות הללו קיימות על הנייר עד שנקבל אישור רשמי לכך. האישור הזה דורש, לפני הכל, את אישור השכנים. הדיירים האחרים שחולקים איתנו את קירות המבנה הם אלה שיכולים לתת לנו אור ירוק או לעכב את התהליך כולו. רק עם אישור של 75 אחוזים מהם נוכל להתקדם הלאה ולהגיש בקשה לקבלת היתר בניה.[sg_popup id=30]

 

בניה על גג פרטי בבית משותף – שיטות אפשריות

אחרי שקיבלנו את אישור הדיירים אנחנו צריכים לקבל כמה החלטות. הראשונה היא, כמובן, שאלת הצורך. בניה על גג פרטי בבית משותף היא הזדמנות להקים קליניקה פרטית משלנו, לתכנן יחידת מגורים קטנה לילד המתבגר או להפוך למרפסת נעימה שבה נארח חברים לארוחות ערב כיפיות במיוחד. כל החלופות טובות, אבל לכל אחת מהן מאפיינים שונים וצרכים נפרדים. לפני שתוכלו לקבוע אם בניה קלה תעשה את העבודה או לא, איך יחולק החלל הזה או מי ינהל את הפרויקט, כדאי שתדעו מה אתם רוצים להשיג ואיך השטח אמור להיראות בסוף התהליך תוספת בניה על הגג.

 

בניה על גג פרטי בבית משותף – ליווי מקצועי

כדי לתכנן את הפרויקט הזה כמו שצריך וכדי לבצע בניה על גג פרטי בבית משותף בצורה טובה וחלקה, מומלץ להיעזר בקבלן מורשה ומנוסה. הופעתו בפנקס הקבלנים היא דרך טובה לוודא שהוא מורשה ופועל על פי החוק, ועם קבוצת עידן תוכלו לדעת שהפרויקט שלכם נמצא בידיים שהן לא רק מקצועיות אלא עתירות ניסיון. כך ניתן לתכנן באופן מדויק את המטרות שלכם ואת הדרך להשגתן, את האופן שבו הגג הפרטי ינוצל וגם את התהליך הדרוש כדי להשיג את כל האישורים בזמן הקצר ביותר, ובצורה הטובה ביותר. משם ועד לרגע שבו תקבלו את המפתח לסטודיו החדש או ליחידת הורים, הדרך קצרה למדי.

בניה על גג פרטי בבית משותף

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד