בניה מהירה

שמתם לב לנתונים כי שוק הנדל"ן התקרר? חשבתם על הסיבה לכך? עם כל הכבוד לשר האוצר ולמדיניות הממשלה לא נראה כי לצעדים שלהם יש השפעה גדולה על השוק ונראה כי הדבר נובע מכך שלציבור פשוט נגמר הכסף לקנות דירות חדשות. קבוצת עידן מתמחה בבניה ויזמות במחירים הוגנים ועל האיכות אנו לא מתפשרים. 

בניה מהירה – האם מדובר בעלויות זולות יותר?

כך רבים מוותרים על החלום לבנות דירה ונאלצים להסתפק בשכירת דירה מה שאומר כי הם נאלצים לשלם סכומים אסטרונומיים על שכר דירה ואין להם עתיד באופק שאליו הם יכולים לשאוף. אז מה עושים כיצד מתגברים על הבעיה הזאת בצורה הטובה ביותר שיש? מה אנחנו יכולים לעשות בכדי להתמודד עם עניין זה? התשובה היא שאתם יכולים לשקול את הנושא של בניה מהירה. לרוב בניה במהירות תהיה זולה הרבה יותר מאשר בניה בצורה אחרת וזאת עקב מספר סיבות. ראשית ברור כי כאשר הבניה מתבצעת במהירות היה תהיה יותר זולה מכיוון שהשכר לקבלן ולעובדיו תהיה הרבה יותר נמוכה ועקב העובדה כי הקבלן יספיק לעבוד בהרבה יותר פרויקטים לעומת העובדה אם הוא היה צריך לבנות את הבית בבניה רגילה. יש לציין גם כי לרוב בניה במהירות תתבצע עם חומרי בניה יותר זולים מה שמוזיל עוד את העלות ומהווה שיקול משמעותי שאנו צריכים לתת עליו את הדעת.

בניה מהירה – בחרו קבלן המתמחה בכך

אם אתם רוצים להבטיח בניה מהירה שתתבצע על הצד הטוב ביותר ותהיה מושלמת, ללא ליקויים, פגמים או בעיות עליכם  לבחור קבלן המתמחה בבניה מהירה. רק קבלן כזה ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר ואתם צריכים לקחת זאת בחשבון. בכדי לבחור קבלן המתמחה בבניה מהירה אתם צריכים לבחון פרויקטים קודמים של הקבלן ולראות האם התבצעו בבניה מהירה או לא. אין צורך שכל הפרויקטים של הקבלן יהיו מהירים אך אתם צריכים להיות בטוחים כי רובם היו לפחות מהירים וכי רובם ענו על דרישה זו. כך תוכלו להתרשם מרמתו של הקבלן ולהיות בטוחים כי הוא הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש קבלן בניה .

בניה מהירה – האם היא פחות איכותית?

בטח עכשיו אתם עוצרים רגע וחושבים האם בניה מהירה משמעה גם איכות ירודה יותר? האם אנחנו מתפשרים כך על רמתו של הבית שלנו? אז זהו שממש לא כיום החומרים בבניה מהירה הם כל כך טובים ואיכותיים עד שהדבר האחרון שאתם צריכים לחשוש ממנו הוא כי הבניה תהיה פחות איכותית והבית שלכם יהיה פחות טוב עקב שיטת בניה זו.

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד