בניה ושיפוצים

כאשר מבקשים לבצע עבודות בניה הנדסיות חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון וידע בתחום עבודות בניה ושיפוצים.  כמו כן , חשוב לוודא כי החברה מנהלת ספרים בהתאם לחוק, מחזיקה ברישיון קבלן רשום בתוקף וכי החברה הנה חברה יציבה, אמינה ואיכותית המתמחה בתחום הבניין והשיפוצים. יש  לוודא כי לחברה ניסיון בביצוע עבודות בניין זהות לעבודות שאתם מעוניינים לבצע.

בניה ושיפוצים

ענף הבניה והשיפוצים נחשב לאחד הענפים היציבים והמשמעותיים ביותר במשק הישראלי.  תחום הבניה ויזמות הנדל"ן נחשב לקטר משמעותי בצמיחת המשק .

בשנים האחרונות חלה האצה במספר התחלות הבניה החדשה במדינת ישראל, תחום ההתחדשות העירונית פורח בכל רחבי הארץ וכך גם תחום שיפוץ הדירות והבניינים המשותפים בכל רחבי המדינה. עיריות רבות מעודדות את שיפוץ חזיתות המבנים ברחבי העיר כמו חברת הבת של עיריית תל אביב עזרה ביצרון וחברת הבת של עיריית נתניה ח.ל.ת נתניה .

קבוצת עידן קבלן שיפוצים מקצועי

יחד עם התפתחות שוק המגורים החדשים (פרויקטים אותם בונים יזמים וקבלנים ומוכרים דירות חדשות ) התפתח שוק שיפוץ הדירות לאחרונה ונהפך למנוע צמחיה של תחום הבניה כולו.

רוב עתודות הקרקע הקיימות כיום נמצאות מחוץ למרכזי הערים ולכן באזורים אלו ,בשל הביקוש הגובר לדירות לקניה והשכרה ,מתפתח לו שוק שיפוץ הדירות.

התפתחות תחום בניה ושיפוצים 

בעבר הלא רחוק כל תחום שיפוץ הדירות נשלט על ידי קבלנים קטנים המכונים לעתים "קבלני טנדר" או "אבא בן וטנדר". מדובר בחברות פיצפוניות שמסוגלות לנהל במקרה הטוב פרויקט שיפוץ או בניה יחידים, שכן בעל החברה הוא גם איש השיווק, המזכירה, מנהל הרכש, מהנדס הביצוע ומנהל העבודה. 

הביטחון והאחריות הנדרשים הנם נושא בעייתי ואף כאוב נוסף. קבלנים אלה תמיד ידרשו מקדמה להתחלת העבודה ולעתים ייעלמו עם כל הכסף או חלקו. כיום חברת בניה מנוסות בביצוע עבודות בניה.

בניה ושיפוצים בחירת קבלן שיפוצים מקצועי

כיום, חברות בניה מנוסות בביצוע העבודות בניה מסיביות ,דוגמת קבוצת עידן שבנתה עשרות אלפי מטרים רבועים בכל רחבי המדינה וכיום החברה מתמקצעת בבניה ושיפוצים למגזר הפרטי בפרויקטים של שיפוץ דירות,בניית וילות , שיפוץ חזיתות בתים, בניית מרפסות שמש מבטון, בנית מרפסות שמש מפלדה ובניית וילות ובתים פריים ברמת גימור אופטימלית ובלוחות הזמנים המהירים ביותר  בשוק הבני, קבוצת עידן קבלן שיפוצים אמין ומקצועי מתמחה בבניה ושיפוצים. 

 

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית וייעוץ ראשוני ללא עלות על ידי אדריכלי ומהנדסי החברה. קבוצת עידן כי איכות החיים מתחילה בבית.

בניה ושיפוצים

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד