תפריט
תפריט

ביטוח דירה – מה חשוב לדעת וממה להיזהר? (המדריך המקוצר)

ביטוח דירה – מה חשוב לדעת וממה להיזהר? (המדריך המקוצר)

ביטוח דירה הוא אחד הדברים הראשונים שאתם צריכים לעשות בכדי להבטיח את שלמות השקעתכם. הביטוח מספק מעטפת הגנה מפני נזקים לתשתיות המבנה ומבטיח שבכל מקרה של נזק לתכולה – תזכו לתמורה מלאה. אז מה באמת חשוב לדעת לפני שחותמים על ביטוח דירה ומאילו סעיפים אתם חייבים להיזהר? כל מה שתמיד רציתם לדעת על אחד הביטוחים החשובים ביותר שתעשו בחיים.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

הוזילו את המחיר הסופי של הפוליסה

אם רכשתם דירה חדשה מקבלן, כדאי שתדעו שחלק מתשתיות הבניין נמצאות תחת אחריותו של הקבלן. על פי חוק הגנת הצרכן, הקבלן צריך לתקן כל נזק אשר חל כתוצאה מהתקנה לא איכותית של תשתית האינסטלציה – אחרת הוא צפוי לקנס כבד במיוחד. לכן, חשוב שתציינו את העובדה הזו לפני שאתם מרכיבים את הפוליסה ותוכלו לזכות במחיר נמוך יותר מאשר מי שרכש דירה מיד שנייה או שלישית.

שאלו כמה תקבלו עבור כל נזק

משום שהפרמיה צריכה לחסות את הנזק באופן מלא ולאפשר לכם לרכוש פריטים חלופיים בשעת הצורך, מומלץ לוודא שהסכום שתקבלו אכן יספיק לכך. מסיבה זו, כדאי לוודא מראש כמה כסף תקבלו עבור כל פריט ותגנו עליכם מפני עליית המחירים. הוספה של סעיף אשר מתייחס למדד יוקר המחייה, עשוי לפתור לכם את הבעיה ולאפשר לכם לשמור על סטנדרט המגורים שלכם גם לאחר משבר.

בדקו שהביטוח מכסה את המחסן

בדקו שאתם מקבלים ביטוח דירה מקצועי ומקיף אשר כולל את המחסן שלכם גם אם הוא אינו חלק אינטגרלי מהמבנה של הדירה. עניין זה בולט במיוחד כאשר מדברים על דירות פרטיות, מחסנים של מגורים משותפים ויחידות דיור אשר בנויות באופן נפרד. במקרים אלו, חשוב לראות שהפוליסה מתייחסת גם לאזורים אלו כחלק בלתי נפרד מתכולת הבית שלכם ומאפשר לכם לקבל פיצוי מלא במקרה של נזק בלתי הפיך לפריטים יקרי ערך שיפוץ דירה קומפלט .

שימו לב מה קורה כאשר אתם משכירים את הדירה

אחד הדברים שלא כולם יודעים הוא שביטוח דירה לא תמיד יעמוד לצדכם כאשר תבחרו להשכיר את הנכס שיפוץ דירה. למעשה, חשוב שתבדקו את הפוליסה ותשימו לב לסעיף אשר מתייחס לעניין השיבוב לפני שאתם מבצעים כל חתימה. ביטוח דירה מקצועי ומקיף יספק לכם הגנה שאינה תלויה בסוג הדיירים ויאפשר לכם לקבל את מלוא ההחזר מחברת הביטוח עצמה שיפוץ כללי בדירה.

בקשו לקבל העתק של הפוליסה לפני החתימה

מכיוון שבלתי ניתן לקרוא עמודים רבים במעמד החתימה ואין לסמוך על כל הסבר בעל פה, חשוב שתקבלו לידיים העתק מפורט של הפוליסה. באופן זה, תוכלו לשבת בנוחיות של הבית שלכם ולקרוא סעיף אחר סעיף בריכוז מלא ועם העזרה של חברים ובעלי מקצוע. בכל חשש, מומלץ להיעזר בעורך דין מטעמכם אשר בקיא בניואנסים המשפטיים השונים ואשר יעזור לכם לקבל תמונה מקיפה אודות הכדאיות של הפוליסה.

More to explorer

תכנון ובנייה של חדר נקי

עולם הבנייה הוא כיום תחום תעשייה משוכלל ביותר עם מגוון התמחויות גדול. אפילו היבט בסיסי פשוט לכאורה כמו "בטון", הוא תחום מומחיות

1-700-70-90-30