תפריט

בחירת אדריכלים לפרויקט בניית וילה

כיצד בוחרים חברת אדריכלים לביצוע פרויקט

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

אם אתם עתידים לערוך בנייה ו/או שיפוץ, סביר שאתם צריכים את עזרתו של אדריכל מקצועי ומומחה בתחומו. אדריכל הוא בעל מקצוע שהוסמך לתכנן בנייה בתהליך לימודים ארוך המסתכם בחמש שנים, בסיומם נדרש כל אדריכל לעבור מבחן הסמכה ורק בסיומו ובתנאי הצלחתו, רשאי האדריכל לעבוד בתחום. כל אדריכל מבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, אך ישנם פעמים בהם גם אדריכלים בעלי רישיון עבודה והסמכה מתאימה, מבצעים טעויות ועל כן נכון לבחור את האדריכל הטוב ביותר ולבצע את הסינון בהתאם. כדי לאפשר לכם לאתר את החברה הנכונה, עליכם להקפיד על מספר קריטריונים מהותיים.

כך תמצאו את האדריכל שלכם

כדי למצוא את האדריכל שיבצע עבורכם את העבודה לה אתם זקוקים ואותה אתם מבקשים לעצמכם, היעזרו בהמלצות הבאות. אדריכלים מומלצים הם בעלי המקצוע לו אתם זקוקים.

  • המלצות – בפרויקט אותו אתם מבקשים, קבלו המלצות ממכרים ו/או חברים אשר נטולים אינטרסים שיווקיים. לכל אדריכל סגנון העיצוב שלו, בדקו מספר עבודות של כל אדריכל, משום שהוא מתאים את סגנון העבודה לכל לקוח. שאלו כל ממליץ אודות המקצועיות שלו, אודות היכולת שלו לעמוד בזמנים, על היחסים הבין אישיים וכמובן המחיר.
  • אזור המגורים – אם אתם שוכרים אדריכל, השתדלו לשכור את שרותיו של אדריכל המתגורר בקרבת אזור המגורים שלכם, כך תצליחו לחסוך בעלויות עבור הנסיעות ויהיה לכם נוח מאוד לעבוד אתו.
  • בעלי מלאכה נוספים – שיפוץ ו/או בניה חדשה של וילה עם קבלן מפתח  דורשים לא רק אדריכל אלא גם בעלי מקצוע נוספים לרבות עובד אלומיניום , נגר וכיוצא בזאת, אם אתם מכירים בעל מקצוע ספציפי שאת שרותיו אתם עתידים לשכור, שאלו אותו באשר לאדריכל מומלץ – בעלי מקצוע רבים עובדים עם אדריכלים ועל כן הם יוכלו להמליץ לכם אודות אדריכל מוביל בתחומו.
  • הרשתות החברתיות – אפשרות נוספת היא הרשתות החברתיות, דרכן ניתן לקבל המלצות אודות אדריכל מקצועי. הרשת החברתית הפכה לכלי מעולה לדעת קהל אזי אתם יכולים ואף רצוי שתשתמשו בה.
  • מחיר – בדקו מבעוד מועד את טווח המחירים המאפיין את בעלי המקצוע בתחום זה ואל תרשו לעצמכם לבחור בבעל מקצוע רק בהתאם למחיר אלא חשבו את סך הפרמטרים.

 

לסיכום – אדריכל הוא שיצליח להגשים לכם את החלום אך כל עוד בחרתם באחד המתאים לכם באופן אישי וזה, שלמד ברבות השנים לבצע עבודתו על הצד הטוב ביותר, הן ברמה המקצועית והן ברמה הבינאישית.

 

 

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30