1700-70-90-30

בוחרים נכון: טיפים לבחירת עורך דין מקרקעין

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

צילום:freepik

עומדים לעשות את אחת העסקאות הגדולות והמרגשות בחיים שלכם? מזל טוב, הגעתם למקום הנכון. על מנת שתוכלו להגשים את החלום שלכם בראש שקט, קבלו את כל הטיפים לבחירת עורך דין מקרקעין.

מתי תצטרכו לפנות לעורך דין מקרקעין?

המקרים הנפוצים בהם תצטרכו לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין הם לפני מכירת דירה, רכישת דירה יד 2 או מקבלן ועסקאות תמ"א.

אחרי הכל, מדובר באחת מהעסקאות הגדולות והמרגשות בחיים שלכם וסביר להניח שתרצו לידכם דמות מקצועית שתלווה אתכם בתהליך ותאפשר לכם לישון בשקט בלילה.

מה תפקידו של עורך הדין?

בסופו של דבר התפקיד של עורך הדין יהיה לדאוג אך ורק לכם ולאינטרסים שלכם בעסקה. הוא יבצע עבורכם את כל הבדיקות הנדרשות, יבדוק בבעלות מי הקרקע של הנכס, האם יש חלילה הערות אזהרה על הקרקע הזו ועוד.

בנוסף, מתוקף תפקידו לנהל בשמכם את המשא ומתן על רכישת הנכס וילווה אתכם לאורך כל הדרך של העסקה, החל מהפגישה על חתימת החוזה ועד לרישום בגורמים הרלוונטיים, כמו בטאבו לדוגמה.

כך תבחרו עורך דין אמין

לפני שאתם ממהרים לבחור את עורך הדין הראשון שעולה לכם בגוגל, ודאו שמדובר בעורך דין במתמחה בתחום המקרקעין בלבד, שיכיר את כל הפרטים הקטנים והדקויות, שכן כל טעות יכולה להיות קריטית.

בנוסף, הימנעו מעורכי דין שמציעים לכם את השירות שלהם תמורת מחיר זול. האמינו לנו, לא כל הנוצץ זהב ולעיתים תוכלו ליפול על עורך דין שפשוט מעדיף לעבוד בכמויות גדולות יותר של תיקים וזה עלול לבוא על חשבון האיכות.

זה לא משנה אם אתם צריכים עורך דין מקרקעין בחיפה או כל מקום אחר בארץ, בחרו עורך דין מנוסה ואל תתביישו לשאול אותו כמה זמן הוא עוסק בתחום, באילו תיקים הוא הצליח ולא פחות חשוב, באילו תיקים פחות.

בקשו ממנו להפנות אתכם ללקוחות קודמים שלו, על מנת לקבל המלצות או דיס המלצות. אחרי הכל, אין כמו ניסיון אישי על מנת להעיד על היכולות המקצועיות של עורך הדין.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30