איתור נזילות

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

נזילה קטנה עשויה להביא איתה להתמודדות מורכבת, כזאת שכורכת בתוכה בעיות סבוכות. זוהי הסיבה שבגללה איתור נזילות במקרה של נזילה הוא חובה, הדרך היחידה לאתר את מקור הנזילה. ברגע שמבצעים כמו שצריך את האיתור, ניתן יהיה לפתור את הבעיה פעם אחת ולתמיד. כיצד אינסטלטורים מבצעים איתור נזילות? באילו מקרים יהיה עליכם להזמין אינסטלטור לביצוע המשימה? מה עלול לקרות אם לא מאתרים את הנזילות בזמן הנכון? את התשובות לשאלות החשובות הללו תקבלו כאן במאמר, רגע לפני שתזמינו אינסטלטור מאתר נזילות לביתכם.

 

מדוע מתרחשת נזילה בדירה?

קשה מאוד להגיד מראש מהי הסיבה המדויקת להיווצרות נזילה בדירה ספציפית. יכולות להיות המון סיבות, כדי לדעת מהי הסיבה הרלוונטית לכם חובה לעשות בדיקה מעמיקה. במרבית המקרים הסיבה להיווצרות נזילה הינה בלאי של הצנרת, כזה שגורם לדליפת מים. בנוסף ישנה סבירות גם לפגיעה יזומה, כזאת שמביאה באותה מידה לדליפה של מי מאחורי הקירות. לא משנה מהי הסיבה שבגינה מתרחשת נזילה של מים, חובה למצוא את מקור הנזילה ולפתור את המצב.

 

כיצד מבצעים איתור נזילות?

לכל אינסטלטור תהיה הדרך שלו לאיתור נזילות, חובה שתכירו את הדרך מבעוד מועד. הדרך המקובלת לאיתור נזילות המסתתרות מאחורי קירות הינה על ידי שימוש במצלמה תרמית. מדובר על מצלמה מיוחדת שמצליחה לזהות הבדלי טמפרטורה, מה שמסגיר את המקום בו נמצא מקור הנזילה. מדובר על שיטה אמינה, כזאת שהוכיחה את עצמה כאמינה ויסודית. בזכות המצלמה התרמית תוכלו לדעת כי אתם פותרים את הבעיה פעם אחת ולתמיד. עם מצלמה תרמית ניתן לאתר גם מים כלואים, ולבצע לאחר מכן ייבוש תת רצפתי.

 

באיזה שלב מומלץ לאתר נזילות?

אמורים להיות מספר טריגרים שיגרמו לכם להזמין איש מקצוע לאיתור נזילות. הטריגר המרכזי הינו הימצאות של סימני רטיבות על הקיר, סימנים שלא משאירים מקום לספק. אם הבחנתם בסימנים שחורים, סימן שמדובר על סימני רטיבות כתוצאה מנזילה. מעבר לסימני רטיבות, גם חשבון המים החודשי יכול להעיד כי ישנה נזילה שגורמת לחשבון להתייקר. צריכת המים הביתית אינה אמורה להיות במגמת שינוי מהותית מחודש לחודש. עוד דרך לזהות נזילה הינה על ידי ריח של עובש שנוצר כתוצאה מהצטברות כמות גדולה של מים.

 

מדוע שתרצו לאתר נזילות בזמן?

יש כאלה שמנסים לדחות את כל עניין איתור הנזילות כדי לא להיכנס להרפתקאות לא רצויות. אך לאיתור נזילות בזמן ישנה חשיבות קריטית, כזאת שעושה את כל ההבדל. ברגע שאתם מאתרים נזילה בזמן, לא תצטרכו להתמודד עם כל הבעיות שהיא מביאה איתה. נזילה קטנה עשויה להסב נזק משמעותי לתשתיות, והמון כאבי ראש לא נעימים בלשון המעטה. מעבר לכך, איתור נזילות יחסוך לכם הוצאות כספיות גבוהות, כאלה שיקשו עליכם במיוחד. שווה לאתר נזילה בזמן, גם אם יש ספק מוטב לבחון אותו לכאן או לכאן.

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30