1700-70-90-30

איפה נכון להשקיע בנדל"ן בישראל?

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מבין כל אפיקי ההשקעה הבולטים בשנים האחרונות במחוזותינו, תחום הנדל"ן היה ועודו התחום היציב והמניב ביותר, כאשר החוק הבסיסי ביותר בכלכלה העולמית עומד לצדו – חוק הביקוש וההיצע. בעוד שהביקוש לקרקעות הולך וגובר מסיבות כלכליות, סוציולוגיות וביולוגיות, היצע הקרקעות בעולם עומד על כנו מה שמביא להאמרת מחירים ללא תקרת זכוכית.

בניגוד לתחומי השקעה אחרים המעמידים בסיכון את קרן ההשקעה הראשונית, הנכס הנותר ברשות המשקיעים בנדל"ן והבחירה בין אפיקי ניצול ההשקעה בשכירות או במכירה חוזרת, הופכים את ההשקעה במקרקעין לרווחית בעשרות אחוזים ונטולת סיכונים. יתרונות ההשקעה ניכרים גם בתמיכת הבנקים וחברות האשראי, אשר זוכים לביטחונות בגין ההלוואות הניתנות למטרה זו, בדמות הנכס.

השקעות נדל״ן

איך לבחור מיקום להשקעה?

עם ההחלטה על רכישת נכס נדל"ן להשקעה, עולה השאלה היכן למעשה נכון יותר להשקיע – האם דירה יוקרתית ברמת אביב תביא בהכרח תשואה טובה יותר מדירת מגורים בחיפה? האם המרכז עדיף על הפריפריה? מהם תחומי החיים אותם נכון לבחון ביחס ליעד ההשקעה?

השקעה בנדל"ן מצריכה לפני הכל בחינה של התקציב המיועד להשקעה והתאמה שלו ביעד החוזה את התשואה הטובה ביותר לנכס בעלות המתאפשרת. על פי נתונים שונים המתפרסמים כל העת תל אביב הייתה ועודה שיאנית של נכסי נדל"ן להשקעה, בזכות אופייה התוסס והייחודי של העיר, הסטודנטים והצעירים הרבים המגיעים אל פתחה לשנים ספורות של שכירות יקרה לטובת מקורות התעסוקה, המסחר והבילוי הרבים בה. עם זאת, מחיר הדירות הראשוני בתל אביב יקר בעשרות ואף במאות אחוזים ממיקומי השקעה אחרים בישראל ולא תמיד מצדיק את הפרשי התשואה, בוודאי כאשר לצורך ההשקעה נדרשת הלוואת משכנתא יקרה.

בפריפריה ניתן למצוא דירות זולות להשקעה ופוטנציאל שכירות מניב, אולם הצורך בקרבה פיזית עשוי להקשות, מה גם שאחוזי התשואה לעתים נמוכים למדי ביחס לערים המרכזיות. דווקא העיר הצפונית חיפה מציעה בעשור האחרון עוד ועוד אפיקי השקעה משתלמים במיוחד, באמצעות נכסי מקרקעין לצרכי מגורים או לצרכים עסקיים, וזאת לאור מספר יתרונות בולטים וחשובים בעיר:

  1. נגישות -חיפה שוכנת לאורך מישור החוף, חוברת לצירי תנועה מרכזיים מצפון ומדרום, כוללת תחנות רכבת ויציאות לכביש שש, מה שמאפשר מגורים בה לצד עבודה בחלקים נרחבים של הארץ.
  • חופי הים – חופי חיפה הקסומים משתרעים על פני רצועת חוף ארוכה במיוחד ומהווים בית לנמל חיפה, מתחמי ספורט ימי ושכונות מגורים הנהנות מנוף וקרבה לים, המעלה את ערך הדירות.
  • חינוך ואקדמיה – מזה שנים ארוכות חיפה מובילה בתחום החינוך הבית ספרי והחינוך האקדמאי, ומהווה מוקד משיכה לסטודנטים הלומדים בטכניון היוקרתי ובאוניברסיטת חיפה, מה שהופך את הביקוש לדירות להשכרה בעיר לגדול במיוחד.
  • מסחר והייטק – מתחם הייטק מהגדולים בישראל חולש על חלקה הדרומי של העיר ומציע אפשרויות פיתוח ותעסוקה מהגדולים בישראל.

>>  מעוניינים למצוא דירות להשקעה בחיפה? לחצו כאן.

לסיכום הדברים, השקעה בנדל"ן מצריכה למידה וניתוח של פרמטרים רבים, וזאת על מנת לזכות בתשואה גבוהה ולמעט בסיכונים. בחירה באפיק ההשקעה המתאים במקום הנכון, עשוי להעניק תשואה בת עשרות ומאות אחוזים לאורך השנים, ומהווה את ההשקעה המומלצת במשק נכון לימים אלו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30