1700-70-90-30

אין אחריות לשיש? דברים שחייבים לבדוק לפני התקנת שיש למטבח

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

רכישת שיש למטבח היא אחת הפעולות החשובות בכל שיפוץ או בכניסה אל בית חדש אך בניגוד למה שרבים סבורים, לבחירת המתקין של השיש יש משמעות מרחיקת לכת על המראה, האיכות ואפילו על האחריות.

צוות 'שיש אלחי' מסבירים על החשיבות של התקנת שיש למטבח באופן נכון עם מתקין מנוסה שקיבל את הסמכות לעשות את זה מיצרן המשטח שרכשתם.

 

למה לשים לב בהתקנת שיש?

בחרתם את השיש האהוב למטבח שלכם? אין ספק שעשיתם צעד גדול לקראת השלמת התהליך אך כדי להפיק מהשיש את המרב, לא פחות חשוב גם להזמין מתקין מומלץ ומורשה שיעשה את זה.

בשורת התחתונה, מתקין מורשה ומקצועי יכול להיות ההבדל בין שיש שנראה מעולה לבין כזה שמותקן באופן רשלני ולא פחות חשוב, אם המתקין של השיש אינו מורשה, אתם יכולים לרכוש בטעות שיש עם פגמים או למצוא את עצמכם בלי אחריות על המשטח.

כשרוכשים שיש חשוב שההתקנה תתבצע על ידי מתקין מורשה אך חשוב להבין שמי שמורשה להתקין שיש מסוג מסוים, אינו בהכרח מוסמך על ידי היצרן להתקין שיש מסוג אחר.

לדוגמה, נניח שרכשתם שיש למטבח של חברת 'אבן קיסר'. במידה שהחברה לא מכירה במתקין כמורשה לעשות את זה על ידה, לא תהיה לכם אחריות על המשטח.

יכול להיות שהמתקין שבחרתם מורשה על ידי יצרנים אחרים להתקין את המשטחים שלהם אך אם הוא לא מורשה על ידי החברה שבחרתם, תנאי האחריות לא יחולו עליכם ובמקרה של אבן קיסר מדובר בעניין משמעותי במיוחד מפני שהחברה מעניקה אחריות לכל החיים על משטחי הקוורץ שלה אך בתנאי שהם הורכבו על ידי אחד המתקינים שהוסמכו על ידה.

איך תדעו אם המתקין שלכם הינו מורשה למכור לכם את המשטח ולבצע את העבודה? הדרך המומלצת היא להיכנס אל אתר היצרן או היבואן ולצפות ברשימת המתקינים המורשים.

חשוב לציין שהחברה בודקת את המתקין ולעתים קרובות גם מעבירה סדנאות שונות כדי שהוא יהיה מסוגל להפיק מהשיש את המקסימום.

מעבר לאחריות החברה, כדאי לבדוק אחריות נוספת שקשורה במתקין עצמו. כשרוכשים שיש למטבח צריכים לקבל אחריות כפולה משני סוגים. הראשונה עליה הרחבנו היא אחריות יצרן ואילו השנייה היא אחריות על ההתקנה שניתנת על ידי מתקין השיש.

בדרך כלל האחריות על המשטח עצמו (של היצרן) ניתנת לתקופה שבין מספר שנים ולעתים אפילו לכל החיים ומכסה כל פגם במשטח, בעוד שהאחריות של המתקין היא עבור ההתקנה עצמה, תקפה בדרך כלל לשנה ומכסה כל פגם או נזק שקשורים בהתקנה.

 

כללים לבחירת מתקין שיש מתאים

אז איך תבחרו מתקין שיש מומלץ? יש כמה דברים שצריך לבדוק לפני שרוכשים שיש ממתקין כזה או אחר.

  1. ראשית יש לוודא שהוא מתקין מוסמך על ידי המותג שאותו אתם רוצים לרכוש.
  2. וודאו שהמשטח הוא סוג א׳ עם תווית שמציינת את זה באופן ברור.
  3. במקרה של ספק כדאי להתקשר אל מוקד שירות הלקוחות של היצרן או היבואן כדי לאמת שהמתקין אכן מורשה.
  4. הפעילו את האחריות באתר האינטרנט של היצרן או היבואן.
  5. בדקו כיצד ההתקנה נעשית ומה היא כוללת. האם המחיר שהוצע לכם כולל מדידות? האם נעשות מדידות לייזר שנחשבות לטובות יותר, האם במחיר ההתקנה מגולם מנוף הרמה (בהתקנת שיש בדירות מגורים) והאם יש לכם דרישות מיוחדות כמו כיור אינטגרלי, התקנה בגובה 0 וכיוצא בזה.
  6. תיק העבודות של המתקין יכול ללמד אתכם הרבה על האופן שבו הוא עובד ומתקין שיש. צפו בקטלוג ונסו להתרשם מאיכות השירות באמצעות חוות דעת באינטרנט וברשתות החברתיות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30