1700-70-90-30

איך-להכין-השטח-לקראת-שיפוץ-בניין-מאסיבי

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

מעוניינים לשפץ את הבית ולעשות את השיפוץ בצורה אינטנסיבית שתרד לרמת התשתיות ותשנה את פני הבית בצורה יסודית? לפני שאתם נכנסים לפרויקט, כדאי מאוד להכין את השטח ובשורות הבאות נסביר איך להכין השטח לקראת שיפוץ מאסיבי בבית או בבניין.

 

פינוי חפצים ופסולת לפני פרויקט שיפוץ בניין 

הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות על מנת להכין את השטח לקראת שיפוץ בניין מאסיבי, הוא לפנות מהשטח את כל החפצים והפסולת הממלאים אותו או מפוזרים בו. אם לא תעשו את זה אתם, יעשו את זה הדחפורים, והם יעשו זאת ללא הבחנה. במסגרת שלב זה, חשוב לעשות סיבוב בחצר ולבדוק מהם החפצים שאותם אתם רוצים להעביר לאחסון ומהם הפריטים שאתם לא זקוקים להם ויכולים לפנות אותם מהמקום. כמו כן, כדאי לעבור במקלט ולפנות אותו, לסלק את כל החפצים שאין בהם וכנראה גם לא יהיה בהם כל שימוש, ולאחסן לשמירה את החפצים שאתם כן זקוקים להם. בסופו של שלב זה, חשוב שעל פני השטח, בתוך המבנה ומסביבו, לא יהיו חפצים ופריטי פסולת המפוזרים ללא מענה. בנוסף, לחפצים אותם אנו רואים, חשוב שנבדוק האם ישנם כבלים או חפצים מסוכנים ממתכת או סלעים גדולים מתחת לאדמה, זאת על מנת למנוע תאונות בזמן קידח באדמה, ניתן להשתמש בחפצים כמו גלאי מתכות על מנת למנוע תאונת אלו.

 

סימון וקביעת גבולות גזרה

לפני שמתחילים בתהליך השיפוץ, חשוב שיוגדרו גבולות הגזרה של הפרויקט, ובכלל זה יש לבצע את הפעולות הבאות – לסמן את גבולות השטח של המבנה שממנו אין לחרוג ולסמן את גבול השטח הפרטי והמפגש עם השטח הציבורי, אליו אין לגלוש עם פסולת השיפוץ. כמו כן, יש לבצע סימונים של מיקומי התשתיות החשובות העוברות מתחת למבנה על מנת להימנע מגרימת נזק לתשתיות חשמל, מים וביוב. לבסוף, על פי הצורך יש לתכנן את האופן בו יתנהלו בני הבית במהלך פרויקט השיפוץ, ולסמן אזורים שאותם יש לשמור נקיים ופנויים על מנת שישמשו כמעבר לבני הבית לאורך תקופת הפרויקט.

 

קביעת אזור עבודה

שלב זה הוא יותר באחריות הקבלן המבצע, ובמסגרתו עליו להגדיר בדיוק את האזורים השונים שישמשו את הפרויקט בתהליך העבודה. כך למשל, בכל פרויקט חייב להיות אזור שבו פורקות המשאיות את חומרי הגלם עם מינימום נזק סביבתי ובאזור בו יכולים חומרי הגלם להישאר שמורים ובטוחים גם בתנאי מזג אוויר קשים. כמו כן, יש לקבוע אזור להעמדת כלים כבדים אם יש בהם צורך, אזור להקמת מנוף על פי הצורך, ואם יש צורך בכך אז גם אזור למגורי עובדים או עמדת שמירה על אתר הבנייה.

 

תהליך שיפוץ, ובמיוחד אם מדובר בשיפוץ מאסיבי, יכול להיות תהליך מורכב למדי, המחייב הכנה יסודית של השטח ושל אתר העבודה כולו. מרבית פעולות ההכנה אמורות להיות מבוצעות על ידי קבלן השיפוץ, אך גם בעלי המבנה יכולים לעשות מספר פעולות מקדימות בכדי להכין את השטח בצורה ראויה. אנשי מקצוע המעורבים בפרויקט יוכלו לתת לכם מידע נוסף סביב השאלה איך להכין השטח לקראת שיפוץ מאסיבי.

 

הכנה לשיפוץ

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30