איך לבחור חברת ניקיון למשרד או לבית?

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

כולנו רוצים לחיות בבתים נקיים באמת ולעבוד במשרדים שאין בהם שום לכלוך. בעידן שבו זמן הוא משאב יקר ערך, הדרך הטובה ביותר לייצר את הסביבה הרצויה היא להפקיד את המשימה בידיים מקצועיות. בבחירה בין מנקה בודד לחברת ניקיון הכף נוטה בבירור לטובת האופציה השנייה, מפני שהתלות באיש מקצוע אחד מובילה למצבים רבים שבהם לא יהיה מי שינקה את הבית או המשרד. בהתאם עולה השאלה איך מוצאים חברה איכותית, ובעמוד זה תמצאו המלצות שיעזרו לכם להבין איך וגם איפה מוצאים חברת ניקיון מקצועית.

 

ניסיון

כמו בתחומים רבים אחרים, ותק הוא אינדיקציה מצוינת לאיכות. ראשית, חברת ניקיון עם ניסיון יודעת איך להתמודד עם כל סוג של לכלוך ועם כל סוגי הכתמים, בכל סוגי המשטחים. שנית, הניסיון עוזר גם למצוא את הפתרון הטוב ביותר לכל צורך, ועוד תפקיד חשוב של הניסיון ושל הבקיאות שמצטברת בזכותו הוא היכולת לזהות מראש בעיות – ולמנוע את היווצרותן (למשל הימנעות משימוש בחומר ניקוי לא מתאים עבור סוג ספציפי של חיפוי רצפה).
בנוסף, הוותק עצמו מעיד על שנים רבות בתחום ובהתאם גם על לקוחות רבים שמתאפיינים בשביעות רצון אמיתית מהשירות של החברה – סיבה טובה לבחור בה.

 

המלצות

המלצות מפה לאוזן הן דרך מצוינת למצוא חברה שאפשר לסמוך עליה. גם המלצות באינטרנט הן כיוון נכון שיוביל לחברות טובות – אבל חשוב לוודא התאמה לצורך הספציפי שלכם. לדוגמה, אם חברה קיבלה המלצות על שירותי הניקיון לבית, ואתם זקוקים לחברה שתנקה את המשרד, חשוב למצוא חוות דעת לגבי התפקוד בסוג זה של משימות.

 

זמינות

בין אם מצאתם חברות ניקיון עם המלצות רלוונטיות רבות ובין אם בחרתם על סמך הניסיון, חשוב לוודא את מידת הזמינות של החברה. במקרים שבהם יש צורך דחוף לבצע משימה ספציפית – למשל ניקוי דירה לפני כניסה, נדרשת באופן טבעי זמינות מידית. במקרים שבהם הצורך הוא בשירות שוטף, למשל ניקוי משרד קטן פעמיים בשבוע, רצוי לוודא שהחברה יכולה לעמוד לוח זמנים זה.

 

יושרה

איכות שאסור להתפשר עליה. חשוב לזכור שבמקרים רבים הנציגים של חברת הניקיון שוהים בבית או במשרד שאותו הם מנקים לבד. בהתאם חובה לוודא שמדובר בחברה שאפשר לסמוך עליה שהיא מסננת היטב את העובדות והעובדים שלה, ובפרט בוחנת בקפידה את נושא האמינות.

 

שירותים מיוחדים

חברות ניקיון איכותיות יודעות לספק מעבר לשירות הבסיסי – ניקוי הדירה או המשרד – גם שירותים שמחייבים ציוד ספציפי ובקיאות מקצועית רחבה. דוגמה טובה לכך היא פוליש לרצפה לכל סוג של ריצוף, ועוד שירות שעשוי להתגלות כחיוני הוא ליטוש הרצפה. השיטה האפקטיבית ביותר ללטש ולחדש רצפה שהתיישנה היא שיטת היהלום שבה עוברים על החיפוי – אבן טבעית, טרצו, שיש או בטון – באמצעות דיסק יהלום משוכלל. מאחר שרק חברות עם ציוד מתאים ויכולת לתפעל אותו נכון יכולות להבטיח וגם לקיים מקסימום תועלת, במקרים אלה חשובה במיוחד הבחירה המדויקת.

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30