איך בודקים על קבלני מרפסות?

 

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

אחד מתהליכי הבנייה הפופולאריים בשנים האחרונות הוא תהליך של הוספת מרפסות בבניינים משותפים. יותר ויותר ישראלים מבינים את החשיבות של מרפסת בביתם ועד כמה הדבר ישדרג בצורה ניכרת את חייהם הן בהיבט של השבחת והרחבת הנכס והן בהיבט הפרקטי.

בדיקת קבלני מרפסות

ברגע שיש לנו מרפסת בבית, החיים משתנים לחלוטין, אפשר לצאת החוצה לאוויר הפתוח, לצפות בנוף המשקיף מדירתנו, לארח את האנשים הקרובים לנו, לאפשר לילדים לשחק קצת בחוץ ולהעסיקם, ביתר קלות, למקם בה מגוון של מוצרים כמו מנגל, מיטת שיזוף, מערכת ישיבה לגינה ובקיצור, יש לנו עוד חלל בבית שלא היה לנו לפני כן. 

 

השאלה היא איך בוחרים קבלן מרפסות מקצועי, כזה שיעשה את כל התהליך אל מול הרשויות, יסייע לנו בהשגת האישורים המתאימים ויחד עם זאת מציע ניסיון בתחום. ובכן, יש כמה אפשרויות לעשות זאת…

 

  1. מיון ראשוני – מומלץ לבחור קבלן מרפסות אשר רשום ברשם הקבלנים. לקבלנים מקבוצה זו יש את הניסיון ואת הידע המקצועי לבצע פרויקטים מהסוג הזה, עם אופי הנדסי ולכן יש חשיבות רבה לכך.
  2. פגישה מסודרת – חשוב מאוד להיפגש עם כמה קבלנים ולהתרשם מכל אחד ואחד מהם. בקשו מכל קבלן לראות כמה פרויקטים אותם ביצע וכך תהיה לכם אינדקציה מצוינת להשוואה. כדאי ”על הדרך“ לדבר עם האדם שהיה אחראי בכל בניין על הפרויקט והוביל אותו ולהבין כיצד הוא התרשם מתהליך העבודה מול הקבלן. השוואה בצורה כזו תאפשר לכם להתרשם או לא להתרשם מהקבלן לטובה ולקבל החלטה שקולה והגיונית.
  3. עזרה בהליך כולו – היום יש קבלני מרפסות שמסייעים בכל התהליך הדרוש להרחבת מרפסות בבניינים משותפים וזה כולל דאגה להוצאת כל האישורים הרלוונטיים. מומלץ לבחור בקבלן כזה שמקל על התהליך עד כמה שאפשר.
  4. מחיר – כמובן שלמחיר יש פקטור חשוב בתהליך הבחירה ולכן כדאי לבצע השוואה בין כמה קבלנים. מצד אחד, לא מומלץ לבחור את הקבלן עם ההצעה הנמוכה ביותר. שיכולה כמובן לעורר חשד ומצד שני אין סיבה לבחור את הקבלן עם המחיר הגבוה ביותר. מה שכן חשוב לשים אליו לב הוא שהקבלן מקפיד לעשות שימוש בחומרי גלם איכותיים, שהכל נעשה לפי התקן ואין פשרות לגבי הרמה של המרפסות והאיכות שלהן.

 

מחפשים קבלן מרפסות מקצועי? קבוצת עידן היא בין החברות המובילות בישראל בבנייה והרחבת מרפסות, חידוש ושיפוץ מבנים. בקבוצת עידן  מלווים מטפלים בכל הליך החל מהשלב הראשון הכולל הוצאת אישורי בניה ועד הקמת המרפסות ומסירתן ללקוח. אנו בונים מרפסות בטון או פלדה חזקות כאשר הבנייה הינה קצרה, יעילה ונעשית על פי כל כללי הבטיחות והתקנים הקיים. לפרטים נוספים וליצירת קשר, מלאו את הפרטים אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם בקרוב.

 

בדיקת קבלני מרפסות

 

More to explorer

שיפוץ מעטפת

פעמים רבות אנחנו מרגישים צורך עז לשפץ את הבניין, אבל לאו דווקא בכיוון של לובי הבניין או חדר המדרגות, ולא דווקא בכיוון

צביעת בניינים

צביעת בניינים היא פעולה שניתן להזמין כפעולה העומדת בפני עצמה או כהמשך לפרויקט שיקום מבנים. התהליך של צביעת בניין יכול להיות תהליך

מדריך שיפוץ בניינים ישנים

שיפוץ בניינים ישנים יכול להפוך מהר מאוד לפרויקט שיקום מבנים אם במהלך השיפוץ מתגלים ליקויים שיכולים להעמיד את יציבות המבנה ואת חוזקו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1-700-70-90-30