1700-70-90-30

איטום קיר חיצוני בבית משותף

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

קירות חיצוניים בבתים משותפים הם למעשה שכבת ההגנה החשובה ביותר על חללי הפנים באותם בתים, ואם יש סיבה שמאפשרת לנו לחיות בתוך מבנים לאורך שנים מבלי שאף טיפת גשם משפיעה עלינו, מבלי שקרינת השמש בחוץ משפיעה עלינו בפנים, הרי שמדובר באיטום חיצוני איכותי של הבניין בו אנו גרים. יחד עם זאת, איטום קיר חיצוני בבית משותף עלול לסבול משחיקה מהירה ודרמטית דווקא בגלל העומס המופעל עליו על ידי פגעי מזג האוויר. כשאיטום זה נשחק, ניתן לפעמים לראות זאת בצורה ויזואלית באמצעות כתמי רטיבות חיצוניים, נשירה של אריחי חיפוי (אם קיים חיפוי), חורים בבטון, סדקים, קילופי צבע וטיח וכדומה, אבל בשלב מסוים, הפגיעה באיטום תבוא לידי ביטוי גם בתוך הדירות עצמן עם מים שחודרים דרך הקירות אל הבתים ועוד לפני כן תתרחש פגיעה בחוזק המבני של המבנה כולו בגלל חלחול המים בתוך הקירות. מדוע חשוב לבצע איטום קיר חיצוני בבית משותף, כיצד מבצעים אותו ומי מבצע אותו? על כך עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של קבוצת עידן.

מדוע חשוב לבצע איטום קיר חיצוני בבית משותף?

כפי שהסברנו קודם לכן, איטום הבית שלכם מתחיל בראש ובראשונה באיטום הקירות החיצוניים שלו. עוד לפני הסיליקון שאתם מורחים מסביב לחלון, ולפני הגומי ומברשות השיער שאתם מציבים בחלונות ההזזה שלכם, האיטום מתחיל במעטפת החוץ של הבניין, באיטום של הגג, של חיבור הגג עם הקירות, בחיבור הקרקע עם הקירות, בחיבור החיצוני של החלונות עם קירות המבנה וכמובן בקירות עצמם, על כל שטח הפנים שלהם. איטום קיר חיצוני בבית משותף לא כולל רק פעולות איטום נקודתיות, אלא בראש ובראשונה כולל את האיטום המלא של כל שטח הפנים של הקירות. במקרה שישנו חיפוי זה אומר שאריחי החיפוי צריכים להיות אטומים וכך גם החיבורים ביניהם. במבנים בהם אין חיפוי חוץ, זה אומר שהבניין צריך להיות עטוף בשכבת טיח חוץ איכותית ותקינה ועליה שכבת צבע אקרילי שלמה. כל קילוף, כל חור, כל סדק וכל פגיעה במעטפת חוץ, יוצרת נקודת כניסה של מים אל קירות הבטון, ומשם הרטיבות יכולה להתפשט בקלות בכל רחבי הבניין.

העניין הוא שלמרות חשיבותו של איטום קיר חיצוני בבית משותף, דווקא איטום זה הוא גם הרגיש ביותר ולכן דורש תשומת לב רבה יותר מכל סוג איטום אחר. בהיעדר איטום ראוי, פרט לפגיעה האסתטית ולפגיעה באיכות החיים של הדיירים, יכולה להיגרם גם פגיעה הנדסית בחוזקו המבני של הבניין ולשם אתם לא רוצים להגיע.

כיצד מבוצע האיטום?

פרויקט איטום קיר חיצוני בבית משותף הוא פרויקט מורכב שמחייב הקמה של פיגום על מנת ליצור גישה חופשית לכל חלקי המעטפת החיצונית. פיגום זה נדרש גם במבנים של שתי קומות וגם במבנים של עשרים קומות כשבכל פרויקט יעשה שימוש בסוגים שונים של פיגומים בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של הגורמים המקצועיים. לאחר הקמת הפיגום יש לבצע תחילה תיקונים ונזקים שנגרמו למעטפת, ובכלל זה סתימת סדקים, סתימת חורים בבטון, שיקום בטון וברזל, חיזוק היכן שצריך, תיקוני טיח, איטום של כל נקודות החדירה האפשריות ורק לבסוף צביעה של המבנה כולו. פעולות האיטום, הטיח והצבע הם למעשה רכיבי האיטום של הפרויקט כולו. בפרויקט כזה ניתן לשלב גם עבודות לצביעת סורגים, מעקות של מרפסות, איטום מרפסות, איטום גג וכן הלאה, הכל לפי הצורך.

מי מבצע את הפרויקט?

איטום קיר חיצוני בבית משותף הוא פרויקט שלא יכול להתבצע על ידי אנשי מקצוע קטנים שמתמחים בעבודות פנים של בתים ובניינים. עבודה עם פיגומים, עבודה עם חומרים ייעודיים למרחבי חוץ, עבודה בהיקפים גדולים על פני שטח פנים גדול בין שמים וארץ, כל אלה הן יכולות שמחייבות רמות גבוהות של התמחות ולכן חשוב לפנות לגורמים מקצועיים המתמחים בפרויקטים על מעטפת חוץ של מבנים. קבוצת עידן היא חברה כזאת, המבצעת את כל סוגי עבודות הצביעה, הטיח, השיקום, האיטום והחיזוק של מעטפת חוץ של מבנים ועושה זאת באמצעות צוות גדול של אנשי מקצוע, מהנדסים, בוני פיגומים, צבעים, טייחים ומומחי איטום על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

שיקום ואיטום מבנים

שיקום ואיטום מבנים

שיקום ואיטום מבנים ברכישה או בנייה של בית חדש במיליוני שקלים, הציפייה שלנו היא שהבית הזה יעמוד על תילו לנצח, שאת ההשקעה הזאת לא נצטרך

קרא עוד »
שיקום קירות בטון

שיקום קירות בטון

שיקום קירות בטון הוא תהליך הנועד לחזק ולשקם מבנים בעלי תשתיות חלשות. למרות שהבטון הוא חומר חזק מאוד, כאשר הוא משמש למבנים הוא חשוף לעומסים

קרא עוד »
שיקום בטון חשוף

שיקום בטון חשוף

שיקום בטון חשוף שיקום בטון הוא תהליך בו משקמים מבנה קיים. שיקום בטון נדרש במקרים בהם תשתיות המבנה נהרסו או נחלשו כתוצאה מהתיישנות, פגיעה, נזקי

קרא עוד »
שיקום בטון מחיר

שיקום בטון מחיר

שיקום בטון מחיר שיקום בטון הוא למעשה תהליך הנועד לחזק מבנים ותשתיות מבנים נפגעו כתוצאה מסיבות שונות. המחיר של שיקום בטון אינו זול כלל, שכן

קרא עוד »
שיקום בטון

שיקום בטון

שיקום בטון שיקום בטון הוא תהליך שמטרתו לשקם ולחזק מבנים חלשים. בישראל יש מבנים ישנים רבים שנמצאים בסכנת קריסה. תהליך שיקום בטון מאפשר את חיזוק

קרא עוד »
1-700-70-90-30