איטום קירות חיצוניים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

איטום קירות חיצוניים מורכב ממספר פעולות נדרשות בהתאם לבעיית האיטום הקיימת, המובילה לחדירת רטיבות אל תוך פנים הבניין. על מנת להגיע לגובה הדרוש ניתן להיעזר באמצעים קבועים שונים, אולם הדרך הטובה והמשתלמת ביותר היא בעזרת חברה המבצעת עבודות סנפלינג.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:
freepik

מדוע איטום קירות חיצוניים בסנפלינג?

עבודות כאלו, המבוצעות על ידי המרכז לעבודות סנפלינג, מקנות למזמין העבודה מספר יתרונות מהותיים. ראשית, אם משווים את עבודות הסנפלינג לשיטות עבודה אחרות הקיימות בשוק, מגלים שהמחיר זול משמעותית ובכך חוסך הלקוח סכומים בלתי מבוטלים. שנית, יחסית לעבודות הכרוכות בהצבה של פיגומים וכיוצא בזאת, עבודות הסנפלינג מבוצעות בצורה פשוטה ויעילה יותר, דבר המשפיע גם על מהירות הביצוע וכאמור על העלויות. מעבר לכך, איטום קירות חיצוניים המבוצע בסנפלינג מאפשר להגיע אל אזורים נרחבים שקשה מאוד להגיע אליהם ללא גלישה מלמעלה. ולבסוף, מדובר בעבודות הרבה יותר בטוחות לסביבה ולעוברי אורח, מפני שלא מציבים ציוד כבד, והן גם כמעט ואינן מרעישות, מעיבות על ההתנהלות השוטפת וכדומה.

לעבוד עם חברה מקצועית

חשוב להבין כי עבודות בגובה בכלל, ועבודות סנפלינג בפרט, כרוכות ברמת סיכון המחייבת הקפדה על כללי בטיחות מחמירים. לכן יש לעבוד עם חברות המתמחות בתחום כמו המרכז לעבודות בגובה, אשר מחזיקות ברישיון הולם, מעסיקות אנשי מקצוע מיומנים שעברו ועודם עוברים בשוטף הכשרות רלוונטיות, וכמובן גם מחזיקות בכל הביטוחים הנדרשים.

חברות אלו גם ידעו לבצע כל סוג של עבודות איטום קירות חיצוניים בהתאם לסוג הבעיה ולטיב החיפוי. כך למשל, אם מדובר בבניין מגורים בעל חיפוי קירות משיש, יש לבצע איטום של סדקים ושברים בחיפוי, לאטום בין האריחים, לאטום את החיפוי בעזרת סילר ולאטום תפרי התפשטות. לעומת זאת, אם מדובר בטיח שמתקלף ונושר מהקיר, יש להסיר את החלקים המתקלפים וליישם טיח חדש, וזאת בנוסף לפעולות כמו יישום שכבת יסוד, יישום צבא אטום וגמיש, ושפריץ מותז.

זכרו: חברה מקצועית מבצעת את עבודתה על פי חוק, מחזיקה ציוד רציני ואיכותי, וברשותה מצויים כל הידע  והאמצעים להתמודד עם אתגרים מורכבים. ביכולתה לספק מענה בטוח, יעיל ומשתלם לכל סוג של עבודת איטום קירות חיצוניים בכל סוג של מבנה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

מאמרים נוספים בנושא

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים הוא אחד הדברים החשובים ביותר. קיימות שיטות איטום מאגרי מים שונות. על מנת לבצע איטום באופן טוב, חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע

קרא עוד »
צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית היא תהליך מיוחד. לעומת צביעת בייתית, צביעה תעשייתית מצריכה שימוש בחומרים מיוחדים ובאנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויש להם ניסיון בו. מה היא צביעה

קרא עוד »
איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים של מבנה הוא הכרח על מנת לשמור על הבניין ולהגן עליו מפני רטיבות. הגשמים של ימי החורף, ואפילו לחות גבוהה יכולים לחלחל

קרא עוד »
1-700-70-90-30