איטום קירות חוץ בשיטות שונות

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

איטום קירות חוץ בשיטות שונותאיטום קירות חוץ בשיטות שונות

איטום קירות חוץ של מבנה הוא אחד הדברים החשובים ביותר. בתקופת החורף במיוחד, יש סכנת רטיבות שיכולה אפילו לגרום לפגיעה בתשתיות המבנה. בסופו של דבר, מים שמחלחלים ליציקת הבטון ולברזלי הזיון שמהווים את תשתיות הבניין, הורסים אותם ויכולים לגרום לקריסתם. איטום קירות חוץ נעשה בשיטות שונות. על כך נרחיב במאמר הבא. 

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

 

איטום קירות חוץ בשיטות שונות- מדוע זה חשוב?

איטום הוא אחד הדברים החשובים ביותר בכל מבנה מגורים. המבנים לא חסינים לנזקי המים ולכן על מנת להגן עליהם חשוב לאטום אותם כמו שצריך. 

קירות החוץ של הבניין הם החשופים ביותר לרטיבות, הן בעקבות לחות והן בעקבות גשמים בעונת החורף. כאשר קירות החוץ של מבנה מסוים אינם אטומים כראוי, דיירי המבנה יסבלו ממגוון בעיות שונות כמו נזילה בבית, רטיבות בקירות או בגגות הבתים ובסופו של דבר פגיעה בתשתיות הבניין שעלולה להעמיד את המבנה בסכנת קריסה. מסיבות אלה, חייב לבצע איטום קירות חוץ באופן מושלם. במידה ולא תבצעו איטום של קירות החוץ אתם תאלצו להתמודד עם תהליך יקר ומורכב הרבה יותר של שיקום בטון– כלומר שיקום המבנה בעקבות נזקי המים וחיזוקו על מנת שלא יקרוס. 

איטום קירות חוץ בשיטות שונות- כיצד מתבצע?

איטום קירות חוץ חייב להתבצע באופן מושלם ולהגיע לכל פינה אפשרית. חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע מתאים ומנוסה לביצוע המשימה. 

השלב הראשון באיטום קירות החוץ הוא הקמת פיגומים. שכן, על מנת להגיע לכל פינה במבנה, יש להקים פיגומים שיכסו את שטח הפנים של המבנה. לאחר מכן, יהיה צורך בבדיקה של יציקת הבטון, האם היא נפגעה. אם כן חשוב מאוד לשקם את חלקי הבטון הפגועים לפני שמבצעים איטום. זו למעשה עבודת ההכנה של השטח לקראת עבודת האיטום. בעבודת ההכנה נסיר את החלקים הפגומים, ננקה את השטח ונשקם את המבנה. בנוסף יש להסיר את כלל חומרי האיטום הקודמים. 

לאחר שביצענו את כל אלה נוכל להתחיל בשלב האיטום. יש לבצע איטום בכלל הנקודות הנדרשות כמו חיבורי חלונות, חיבורי מרפסות, חיבור לקרקע, פינות המבנה, קודקודי המבנה, וכל מקום שנפגע על ידי סדקים או התפוררות של חלקי בטון. 

איטום קירות חוץ בשיטות שונות- שתי שיטות  מרכזיות

קיימות שתי שיטות מרכזיות לביצוע איטום קירות חוץ-

  • איטום על ידי מריחה- בשיטה זו למעשה מורחים את חומר האיטום על ידי מברשת או על ידי מכונה מיוחדת, על גבי הקירות החיצוניים. 
  • איטום על ידי התזה- איטום על ידי התזה מתבצע בשתי שיטות מרכזיות- על ידי מכונה מיוחדת שמבצעת התזה של החומר על גבי הקירות החיצוניים, או על ידי משאבה מיוחדת. על ידי איטום בהתזה העבודה מהירה יותר מאשר במריחה ומצריכה צוות עבודה מצומצם יותר משיטות אחרות, שכן ניתן לאטום משטחים גדולים בזמן קצר. כמו כן, איטום על ידי התזה מעניק איטום עמיד שנשמר לאורך זמן. 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

מאמרים נוספים בנושא

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים הוא אחד הדברים החשובים ביותר. קיימות שיטות איטום מאגרי מים שונות. על מנת לבצע איטום באופן טוב, חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע

קרא עוד »
צביעת בניין

צביעת בניין

צביעת בניין היא תהליך המתייחס בדרך כלל לצביעת הקירות החיצוניים של הבניין, אך לעתים מתייחס לצביעת הקירות הפנימיים של החללים המשותפים בבניין כמו לובי, חדר

קרא עוד »
צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית היא תהליך מיוחד. לעומת צביעת בייתית, צביעה תעשייתית מצריכה שימוש בחומרים מיוחדים ובאנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויש להם ניסיון בו. מה היא צביעה

קרא עוד »
איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים של מבנה הוא הכרח על מנת לשמור על הבניין ולהגן עליו מפני רטיבות. הגשמים של ימי החורף, ואפילו לחות גבוהה יכולים לחלחל

קרא עוד »
1-700-70-90-30