1700-70-90-30

איטום בית פרטי בתהליך הבנייה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

בימינו ניתן להשתמש בכל מיני שיטות איטום מסוגים שונים בכדי לאטום בית פרטי. אמה-מה, לא משנה באיזו שיטת איטום אתם בוחרים, על אנשי איטום אסור לכם להתפשר. כלומר, על המקצועיות שהם מביאים עמם. שמעו לנו, אתם לא רוצים תקרה מטפטפת. אז, מה חשוב לדעת על איטום גגות של בתים פרטיים?

כשמדברים על גגות של בתים פרטיים, באותה הנשימה מזכירים שיטות איטום מסוגים שונים, כולל למשל זיפות, שימוש בחומרים אקריליים, יריעות ביטומניות ועוד. בכל מקרה, אל תמהרו אף פעם לאטום את הגג לפני שאתם מקבלים ייעוץ מאנשי האיטום שלכם. אם במקרים מסוימים האיטום יכול להוות הצלחה פנטסטית, הרי שבמקרים אחרים האיטום יכול להוביל להמשך של נזילות המים. הנה כל מה שצריך לדעת על בתים פרטיים בתהליכי בנייה הכוללים עבודת איטום.

מתי הכי נכון לאטום גגות של בתים פרטיים מפני נזילות מים?

כחלק מתהליך בניית הבית כבר בשלב השלד מבצעים איטום. אך גם ניתן לבצע איטום לקירות הבית, גג, רצפה ועוד.

בסופו של דבר, אפשר לאטום בית פרטי בכל שלב בחיים, כולל גם שנים לאחר בניית הבית. האמת, שלפעמים גם יש צורך בבדיקת איטום, שכמובן שמתבצעת בשלבים שלאחר בניית המבנה. ניתן לבצע איטום קירות באיטום בקליק וכמובן שגם גגות, שלד ועוד. הן בתהליך הקמה או לאחר מחייה בבבית.

איטום גג בית פרטי בחורף לעומת עבודת איטום במהלך הקיץ

עוד משהו שאנחנו רוצים שתיקחו בחשבון, איטום בית פרטי בתהליך בנייה בקיץ כמעט תמיד יהיה זול יותר מאשר איטום בית פרטי בחורף. זכרו, במהלך עבודת האיטום, אנשי המקצוע צריכים להתמודד עם אי-אלו מכשולים למיניהם.

בין המכשולים שבדרך כלל יהיה צורך לפרק בכדי לבצע איטום גג, ישנם למשל מרזבים וסולמות, צלחות לוויין, דודי שמש, קולטי שמש ועוד. כל אלו מחייבים את פירוקם לפני תחילת עבודת האיטום. כמובן, בקיץ כל הפרויקט הזה יהיה הרבה יותר קל. בחורף? הנה ההסבר לפניכם:

עם מה אוטם הגגות עשוי להתמודד בחורף?

סביר להניח שהאוטם יצטרך להתמודד עם תנאי מזג אוויר לא פשוטים, גג חלקלק ועוד כל מיני "ברכות". וזו הסיבה לכך שאיטום גג בית פרטי יעלה יותר כסף במהלך חודשי החורף הגשומים. אם אתם צריכים סיוע נוסף ולא מוכנים להתפשר על איכות עבודת איטום הגג שלכם, אנחנו לחלוטין מצדדים בכם.

זכרו, גג אטום הוא גג יבש וחורף חמים. אם אתם צריכים סיוע נוסף כלשהוא מוזמנים לבקר באיטום בקליק – https://www.click-sealing.co.il  שם תמצאו מחירים, מידע ואפשרות להשוואת מחירים בכל נושא איטום.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה בטון מוחלק?

  בטון מוחלק הפך לדבר נפוץ מאוד בעולם הבניה המודרני. בטון מוחלק משמש בעצם כריצוף ללא מרצפות קרמיקה. ניתן להשתמש בו במקומות שונים בבית, כולל

קרא עוד »

קבלן מפתח בדרום

קבלן מפתח בדרום – איך בוחרים אותו? במזג האוויר החמים והכיפי של הדרום אתם מפנטזים על הבית החדש, המבצר האינטימי שלכם. ברור לכם שאתם צריכים בעל

קרא עוד »

קבלן מפתח בצפון

קבלן מפתח בצפון – בשביל מה אתם צריכים אותו? אם רק הייתם יכולים לעבוד קצת פחות קשה, לספר למישהו בדיוק איך אתם רוצים שהבית שלכם ייראה

קרא עוד »
1-700-70-90-30