להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

שיפוצים

.

המדריך המקיף לשיפוץ דירה     

כאשר מעוניינים לבצע שיפוץ בדירה בבעלותכם איש המקצוע המרכזי שישפיע יותר מכל שאר אנשי המקצוע על תהליך שיפוץ הבית או הדירה ויקבע באיזה איכות ובאיזה מהירות יתבצע פרויקט שיפוץ הדירה, קבלן שיפוצים טוב יכול להפוך את הפרויקט לנעים ומהיר ואילו קבלן לא מקצועי ללא רישיונות וללא ניסיון יכול לסבך את הפרויקט ולגרום לעוגמת נפש.

לשיפוץ דירה עם עידן בוטיק לחץ כאן

 

למי מתאים המדריך? למי שמעוניין ללמוד מושגי יסוד בתחום השיפוצים ובעלי דירות המעוניינים לבצע שיפוץ בדירה אשר בבעלותם.

 

שלב ראשוני – החלטה על היקף השיפוץ ותקציב פלוס מינוס 

 

בשלב זה עליכם לשבת רגע בנחת ולהבין :

 • מה מטרת השיפוץ? 
 • מהו היקף השיפוץ המבוקש ?
 • מה הסגנון העיצובי שינחה את השיפוץ?
 • מה התקציב אותו אתם מוכנים להשקיע?
 • כמה התקציב גמיש?

חשוב לרשום על פתק את ההחלטות שלכם ולשמור ולוודא כי אינכם סוטים מין המסלול שקבעתם.

 

מעצבת פנים לפני בחירת קבלן שיפוצים

 

ככל שהתקציב גבוה יותר והיקף השיפוץ נרחב יותר מומלץ לשכור שירותי עיצוב פנים ממעצב פנים המתמחה בעיצוב פנים בדירות מגורים, מעצב פנים מקצועי יוכל לשפר רבות את הפונקציונליות של הבית ולעזור לכלם לעצב את הדירה שתמיד רציתם, ככל שיש בשיפוץ שבירת קירות, ביצוע מערכת חשמל חדשה וחלוקת חדרים חדשה אסור לוותר על ליווי של איש מקצוע אשר בקיע ומנוסה בתחום, ביצוע פרויקט שיפוץ מקיף לבד ללא התייעצות עם אנשי מקצוע יכולה לגרור עוגמת נפש ובית לא פונקציונלי.

מהי עלות מעצב פנים לליווי פרויקט שיפוצים?

 

מחיר לשכירת שירותיו של מעצב פנים הינו בין 10,000 ש"ח ל 50,000 ש"ח.

העלויות הללו רלוונטיות כאשר לוקחים בחשבון דירת 4-5 חדרים לשיפוץ קומפלט הכולל הריסת הדירה עד היסוד ובנייתה מחדש כולל תשתיות מי חשמל גז ותקשורת מחדש.

קבלן שיפוצים – אילו תוכניות מעצב/ת הפנים מכין?

 • תוכנית אדריכלות להנחות את קבלן השיפוצים
 • תוכנית חשמל – קבלן שיפוצים
 • תוכנית אינסטלציה – קבלן שיפוצים
 • תוכנית מיזוג ומפרט מיזוג
 • תוכנית פריסת חדרי אמבטיה
 • תוכניות ומפרט אלומיניום
 • מפרט נגרות
 • תוכנית מטבח לאישור קבלן שיפוצים

 

שיפוץ דירה בלתי צפוי מראש קבלן שיפוצים

 

ישנם מעצבי פנים רבים המלווים את הלקוחות גם בבחירת הריהוט, גופי התאורה ואפילו יש כאלה המגיעים לרזולוציות של סכום וכוסות שתיה בכדי לבצע התאמה אופטימלית בין הבניה החדשה לריהוט החדש.

חשוב תמיד לזכור כי אתם משלמים ממיטב כספכם עבור השירות אותו נותנים לך אנשי המקצוע בתחום עיצוב הפנים ואתם יכולים לדרוש לשנות את התוכניות ככל שנדרש ואסור לכם להתפשר, תבקשו שמעצב הפנים ישנה את התוכניות עד שתהיו מרוצים מהתוצאה ואף מומלץ לבצע הדמיה בכדי לחוות את התכנון בצורה יותר מוחשית, עלות ההדמיה כבר כלולה במחיר עיצוב הפנים של הדירה.

מומלץ לשריין תקציב לבלתי צפוי מראש מכיוון ולעיתים תכופות עלות השיפוץ עולה תוך כדי השיפוץ.

 

סגנונות עיצוב

לפני שמחליטים באיזה סגנון מעצבים את הבית, רצוי תחילה להחליט על הסגנון העיצובי שיוביל בעיצוב הבית. לכל סגנון פרמטרים עיקריים. כלומר, אם אתם חובבים של עיצוב מודרני  מעצבת  הפנים לא תציע לכם ספה בעיצוב מינימליסטי.

 

חתימת חוזה עם קבלן שיפוצים – חתימת חוזה מחייבת מול קבלן השיפוצים

 

חשוב לחתום על חוזה משפטי מחייב מול הקבלן בו מפורטי פרטי העסקה רצוי פירוט רחב ככל הניתן עם כניסה לדקויות כמו סוג השקעים אותם מספק הקבלן, סוג הריצוף אותו מספק הקבלן, המטבח, המזגנים, דלתות פנים, דלת כניסה, המטבח האלומיניום ובכלל כמה שיורת נתונים כמה שיותר מפורטים מונעים חיכוחים מיותרים ומונעת מקבלנים רמאים לחפש פרצה במפרט ולתת מוצר ברמת איכות ירודה.

תשלום מקדמה וחלוקת תשלומים בפרויקט שיפוצים עם קבלן שיפוצים

כיום ישנם קבלנים איכותיים בעלי ניסיון רב ועוצמה כלכלית חברות וקבלנים הללו לא מבקשים תשלום כל מקדמות בעבר עבודות הבניה וכך הלקוח ששוכר את שירותי הבניה של חברת וקבלנים הלו יכול לישון בשקט ולשלם רק עבר עבודות שבוצעו ואושרו על ידי או על המפקח בניה אותו שכר לבצע עבודות פיקוח בניה

 

חלוקת התשלומים בפרויקט שיפוצים צריכה להיעשות כך שתמיד אתם תהיו חייבים כסף לקבלן וכך באם יקרה משהו לקבלן והוא יעלם יום אחד אתם תהיו במצב טוב משמעותית באם שילמתם מקדמות על עבודה שלא בוצעה ולכן חשוב לבחור קבלן שמסכים לקבל תשלום רק לאחר סיום השלב עליו הוא מבקש לקבל תשלום וכך אתם תהיו חזקים מול קבלן השיפוצים שמבצע את עבודות השיפוצים.

זכרו קבלן שיפוצים אמין לא יבקש מקדמות לעולם בפרויקט שיפוצים סטנדרטי בו משתמשים בחומרי גמרים סטנדרטים.

 

 

תכנון וביצוע פרויקט שיפוצים עם חברה אחת האחראית על עיצוב פנים וביצוע עבודות השיפוצים

 

לאחרונה חברות נבחרות אשר מנוסות בליווי פרויקטים של שיפוץ דירות מציעות שירות כולל עבור פרויקט שיפוץ הדירה, הכולל עיצוב פנים וביצוע במחיר קבוע וידוע מראש.

כך למעשה האחריות על התכנון והביצוע בידי גוף אחד ולכן התיאום הינו אופטימלי וקצב התכנון והעבודה מהיר יותר בשל סינרגיה מושלמת, חשוב לבדוק כי המחיר שניתן הינו מחיר הגון.

מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ממעצב פנים ללא התחייבות וללא עלות.

 

קבלן שיפוצים בחיפה

קבלן שיפוצים בתל אביב

קבלן שיפוצים בשרון

קבלן שיפוצים בהרצליה

שיפוצים ברעננה

שיפוצים ברמת גן

טכנאי מזגנים מומלצים 

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני