להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

שיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ דירה קומפלט

למה בעצם מתכוונים שאומרים שיפוץ דירה קומפלט?

לרוב מדובר בפירוק מלא של קירות הפנים, עקירת הריצוף , פירוק כל התשתיות לרבות מערכת מים ,חשמל, מיזוג ,גז וכו'. 

בשלב הראשון לשיפוץ קומפלט יש לבחור במעצב פנים שיכין תוכניות ומפרט לשיפוץ הדירה סט התוכניות לשיפוץ דירה קומפלט כולל:

תוכנית הריסה

תוכנית חשמל

תוכנית אינסטלציה

תוכנית מיזוג אויר

תוכנית אדריכלות'

תוכנית חיזוק קונסטרוקציה באם מורידים עמודים תומכים

מפרט נגרות, שיפוץ דירה בתל אביב

כתב כמויות הכולל כמויות ריצוף, טיח, גבס, סוג חומרי הגמר וכו'.

כאשר בוחרים קבלן לשיפוץ קומפלט חשוב לוודא כי לקבלן רישיון קבלן רשום בתוקף והוא מורשה מבחינת המדינה לבצע עבודות בניה הנדסיות.

בתחילת פרויקט של שיפוץ דירה קומפלט מפרקים את כל הבית על כל חלקיו החל מריצופים ,קירות בלוקים ,תקרות אקוסטיות וגבס, חלקי נגרות כמו מטבח וארונות קיר, דלתות ,מזגנים ,כלים סניטריים כמו אמבטיות ברזים אסלות ולמעשה מגלחים את הבית למצב של שלד .

שיפוץ דירה קומפלט שלב הגמרים

בשלב זה מתחילים למעשה בעבודת הבניה .בתחילה יש לוודא הכנת כל התשתיות של הבית הכוללות בתוכן מערכת ביוב , מים ,  ניקוז מים אפורים, ניקוזי מזגנים ,סיפונים לכיורים ,הכנות לאסלות לאמבטיות למקלחות ולכל מערכת המים של הבית . כמו כן מתקינים את כל ההכנות למערכת החשמל החל ממפסקים, מנורות ,הדלקות אורות, הכנות חשמל לתריסי האלומיניום באם מתקינים חלונות אלומיניום עם תריס חשמלי, מערכת מיזוג האויר לכל החדרים, מערכת הגז באם מתקינים וכל מערכת נסתרת נוספת כמו חימום רצפה ,שואב אבק מרכזי ,בית חכם ,הכנות למערכת אזעקה ,הכנות למערכת מצלמות וכל מערכת נוספת שהדיירים מחליטים להתקין בביתם.

בשלב זה חשוב מאוד לוודא כי כל ההכנות הנדרשות לפי תוכנית העבודה מותקנות מכיוון ולאחר עבודות הבניה והגבס יקר מאוד לתןק וזה ללא ספק מעקב את תאריך מסירת הבית.

לאחר מכן מתקינים לוחות גבס בלוקים ועושים טייח ריצוף וצבע .

שיפוץ דירה קומפלט

קבוצת עידן מתמחה בליווי בעלי דירת המעוניינים לבצע שיפוץ קומפלט בביתם. החל מלקוחות שהכינו כבר תכניות עם מעצב פנים שלהם וכנ"ל עם לקוחות המעוניינים בליווי של החברה בעיצוב הבית ,כך קיימת התאמה אופטימלית בין התכנון לבין הביצוע ואין הפתעות במחיר שיפוץ דירה .

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני