להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

שיפוץ בניין מגורים

חלק מהבניינים בישראל ישנים מאוד ומטים ליפול, עובדה זו משמעה כי אנחנו רואים יותר ויותר אנשים המעוניינים לשפץ את בנייני המגורים שלהם ולשדרג את המגורים שלהם

שיפוץ בניין מגורים

. ואכן אין דבר מהנה יותר מאשר לגור בבית משופץ וחדש. זה דבר המשפר את איכות החיים בצורה ניכרת ומשפר אותה בכמה רמות. על כן שיפוץ הבניין הוא אחד הדברים המבוקשים ביותר שיש ורבים יעשו הכול בכדי לשפץ את הבניין שלהם ולהעלות את רמת החיים שלהם בכמה רמות. כמובן שהשיפוץ עצמו יכול להיות בלגן לא קטן והוא יכול לגרום לנו למפח נפש אך אל מול היתרונות העצומים שלו הרי שמדובר בדבר בעל ערך אדיר המשדרג את חיינו בכמה רמות. נראה כי מגמת השיפוצים אפילו עברה את מגמת קניית הבתים והדבר מלמד אותנו על הביקוש הרב שיש לשיפוץ בתים וניתן לומר כי מגמה זו רק תלך ותתחזק. אין ספק כי לקבלני השיפוצים לא חסרה עבודה ואין ספק כי להיות קבלן שיפוצים זה אחת העבודות המשתלמות ביותר שיש. אם כן למה אתם מחכים? התחילו לשפץ ותיהנו משדרוג רמת החיים שלכם בכמה רמות.

שיפוץ בניין מגורים – כיצד הוא משתלב עם תכנית תמ"א?

שיפוץ בניין מגורים לכאורה יכול להעלות הרבה כסף ולגרום לנו לחיסרון כיס ניכר אך זה לכאורה. אם אתם רוצים לאל לשלם שקל על שיפוץ הבניין שלכם ולהרוויח דירה חדשה וגדולה בחינם אתם יכולים לפנות אל קבלן של תמ"א 38. שיטה זו הומצאה על ידי המדינה והיא נועדה להכין את הבניינים הישנים לרעידות האדמה. הבסיס של השיטה הוא שבמקום תשלום על שיפוץ הבניין והכנתו לרעידת אדמה הקבלן מקבל כמה דירות חדשות בבניין. כך כולם מרוויחים, גם הבניין מוכן לרעידות אדמה, גם הדיירים מקבלים דירות חדשות וגם הקבלן מקבל דירות בחינם. אין ספק שמדובר בשיטה מצוינת בעלת ערך עצום לציבור הישראלי ובעלת יתרונות עצומים. 

שיפוץ בניין מגורים – מה החיסרון בתמ"א 38?

אז מה הבעיה עם שיפוץ בניין מגורים לפי תכנית תמ"א 38? מדוע היא לא צוברת תאוצה כמו שצריך? התשובה היא שבפריפריה לקבלן לא משתלם לבנות בתים לפי תכנית זו מכיוון שהוא לא יקבל סכומים מספקים על הדירות החדשות שהוא יקנה. כך יוצא כי הפריפריה אינה מוכנה לרעידות אדמה והדבר יוצר בעיה רצינית ביותר היכולה להוביל לנזקים עצומים במקרה של רעידות אדמה גם ברכוש וגם בנפש ואנו חייבים לקחת זאת בחשבון.

שיפוץ בניין מגורים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני