להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

שיפוץ בניין הסכמת דיירים

שיפוץ בניין הסכמת דיירים

 שיפוץ בניין הסכמת דיירים- בניינים רבים בכל רחבי מדינת ישראל נבנו לפני עשרות רבות של שנים ונדרשים לטיפול יסודי הכולל תחזוקת שלד הבניין הכוללת טיפול בכל הליקויים הקיימים בשלד הבניין כגון ברזל חלוד וחשוף ,סדקים בבטון , פיצוצים בטייח הבניין, סדקים במעקה הגג , עמודים תומכים מתפוררים ועוד . כמובן שמוטב לבצע גם תיקון קוסמטי לחזות הבניין. 

בשלב הראשון של שיפוץ חיצוני בבניין משותף יש לבצע הערכת מצבו הפיזי של הבניין . בדיקה זו מבוצעת על ידי חברת בניה או חברת פיקוח. קבוצת עידן מבצעת בדיקות הנדסיות וחוות דעת לבניין בכל רחבי הארץ ללא עלות , אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולתאם סיור בבניין עם מהנדס החברה בכדי לאבחן את צרכי הבניין ומצבו ההנדסי והאסתטי. 

לאחר מכן נדרש לבצע אספת דיירים בכדי לעדכן את בעלי הדירות בבניין במצבו ההנדסי של הבניין והפתרונות שיש ליישם בכדי לשקם את שלד הבניין ואת מצבו האסתטי. בפרויקט שיפוץ בניין נדרשת הסכמת 50%  מהדיירים. בשיפוץ בניין משמר ,כלומר לשמר את מצבו של הבניין מבלי לבצע שינויים מהותיים בחומרי הגמר של הבניין  נדרשת הסכמת 75% מבעלי הדירות, בבניין משותף. 

דייר סרבן שיפוץ בניין הסכמת דיירים

הטיפול בדייר סרבן כיום הנו הליך פשוט באם מתייעצים עם אנשי מקצוע המתמחים בליווי וועדי בתים משותפים בפרויקטים של שיפוץ חזיתות הבניין, בשלב הראשון לאחר קבלת החלטת בעלי דירות באספת דיירים רשמית אליה מוזמנים כל בעלי הדירות בהתרעה של שבועיים לפחות ובה הוחלט כי נדרש לבצע שיפוץ לבניין ובעלי הדירות מסכימים על כך , לפחות 50% מהם.

נהוג תחילה לפנות לדיירים הסרבנים בדרכי נועם ולהסביר להם כי קיימים תקדימים משפטיים והסיכוי שלהם לזכות במשפט הנו אפסי וכי בוודאות הם ישמו את חלקם בשיפוץ הבניין.באם לא השתכנעו בדרכי נועם ,נהוג לשלוח מכתב מעורך דין המתמחה בתחום. באם לא השתכנע הדייר יש לפנות למפקחת על הבתים המשותפים או בעזרת עורך דין לתבוע את הדייר בבית משפט לשלם את חלקו בשיפוץ הבניין. 

קבוצת עידן מלווה בעלי דירות בבתים משותפים המעוניינים לבצע שיפוץ חיצוני לבניין בתהליך התמודדות מול דיירים סרבנים, פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני.

שיפוץ בניין הסכמת דיירים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני