להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

קבלן שיפוצים בתל אביב

קבלן שיפוצים בתל אביב

כעיר היקרה בארץ ובעלת הביקוש הקשיח ביותר במדינה ומחיר הנדל"ן הגבוהים ביותר ישנה משמעות רבה לאיכות הנכס הן כאשר מעוניינים למכור או להשכיר את הנכס . לרוב דירה משופצת תעלה הרבה יותר מדירה לא משופצת בסביבות כ 20% -10%. לרוב השקעה בשיפוץ דירה מחזירה את עצמה בגדול  הן במכירה והן בשכירות.  יתרה מזו, קיים ביקוש רב יותר לדירות משופצות. 

כאשר בוחרים חברת בניה לביצוע עבודת שיפוצים חשוב לבחור בחברה בעלת רישיון קבלן בתוקף ויש לוודא כי לקבלן ניסיון בביצוע עבודות שיפוצים. חשוב מאוד לדבר עם לקוחות החברה ושווה אפילו ללכת לראות עבודה או שתיים של הקבלן בכדי לדעת כי איש המקצוע העומד מולכם אכן יספק לכם מוצר איכותי בזמן מהיר.

בכדי למנוע אי הבנות וויכוחים חשוב לסכם את כל מפרט העבודות המדויק ולציין בחוזה מי מספק את הריצוף ,הכלים הסניטריים ,המזגנים וכו'. בשיפוץ גדול מומלץ אפילו להכין כתב כמויות בו מצוין בדיוק כל המפרט, כמות המ"ר בעבודות הריצוף , סוג הריצוף ומחירו באולם תצוגה.

קבלן שיפוצים תל אביב

שיפוצים

קבלן שיפוצים בתל אביב- עידן בוטיק

חברת עידן בוטיק מתמחה בביצוע שיפוצים בדירות ובליווי בעלי בתים המעוניינים לשדרג את נראות הדירה והפונקציונליות שלה . לחברה בוגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים בעל ניסיון בליווי מאות לקוחות והגשמת חלומותיהם. אדריכל החברה ,אלירן רגב, מלווה את הלקוחות המשפצים החל משלב הייעוץ הראשוני וההחלטה על סגנון העיצוב ,התקצוב ועד לסיום רכישת פריט הריהוט האחרון לדירה.  כאשר אלירן מעצב דירה הוא לוקח בחשבון את צרכי הלקוחות מבחינת שימושים בבית ומתחשב במשתנים כמו גיל וסגנון חיים.

בכל פרויקט לפני שמתחילים לעבוד מבצעים מספר הדמיות בכדי להמחיש ללקוחות כיצד יראה הבית לאחר השיפוץ . לא משנה כמה הדמיות וסגנונות צריך להחליף עד שהלקוח יאשר כי ההדמיה מספקת אותו וכי זהו המראה של הבית אותו הוא מעוניין לראות כאשר הוא מתעורר כל בוקר וכאשר הוא נרדם.

 

קבלן שיפוצים בתל אביב, ליווי מעצב פנים וביצוע 

תל אביב היא עיר תוססת ומלאת חיות המספקת לתושביה לא רק מקומות עבודה טובים ובילויים של פעם בחיים, אלא גם דירות מגורים יוקרתיות. מדי פעם מעוניינים התל אביבים לבצע שיפוצים בביתם, ולכן הם מזמינים את שירותיו של  קבלן השיפוצים. מטבע הדברים, כשמדובר בבית הפרטי שלנו אנו רוצים לקבל שירותים מהקבלן הטוב ביותר. לשם כך, עלינו להשקיע זמן ומאמץ בבחירת הקבלן המתאים לנו.

שיפוצים בתל אביב דורשים מהקבלן היכרות עם חוקי העירייה ,מתי וכיצד ניתן לסגור כבישים ,באם צריך עבודות מנוף מיוחדות , היכן להעמיד את הרמסה של הפסולת בלי לקבל דו"ח, באיזה שעות ניתן לעבוד וכו'. ככל שלקבלן יותר ניסיון וככל שמדובר בחברת בניה המנוסה בביצוע עבודות הנדסיות ממגוון תחומים ניתן להסיק כי עבודת השיפוץ תהיה מקצועית, איכותית ובמחיר הוגן.

קבלן שיפוצים בתל אביב הדרך הטובה ביותר לבחור קבלן שיפוצים

אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור קבלן שיפוצים טוב אשר יעניק מראה חדש ויוקרתי לדירה שרציתם לשפץ לפני זמן רב:

  • לבדוק אם הקבלן רשום – הדבר הראשון שיש לעשות כאשר בוחרים קבלן הוא לבדוק אם מדובר בקבלן הרשום כחוק. ניתן לבדוק אם הקבלן רשום בפנקס הקבלנים המורשים על ידי ביצוע בדיקה דרך משרד השיכון. דרך נוספת היא לבקש מהקבלן את התעודה שלו המוכיחה כי הוא מורשה לעסוק במקצוע.
  • לבחור את הקבלן הנכון – כאשר אתם פונים לקבלן יש ליידע אותו בסוג השיפוץ המדובר ולוודא שהוא אכן מתמחה בסוג השיפוצים הזה. כך למשל, לא כל קבלן יוכל לטפל בהוספת מרפסת תלויה לבית או בהוספת חדר ממ"ד. 
  • קבלן מומלץ – על פי רוב, שמו של קבלן שיפוצים בתל אביב הולך לפניו, אם מדובר בקבלן טוב. מסיבה זו חשוב להתייעץ עם ידידים ומכרים עוד לפני תחילת החיפושים. 
  • לא לוותר על ביטוח – לא זו בלבד שקבלן מקצועי ומיומן מכיר את עבודתו על בוריה, הוא גם דואג לעובדים שאתו על ידי ביטוח מקיף המכסה נזקים גופניים אשר עשויים להיגרם במהלך עבודת הבנייה שאינה נטולת סכנות. כדי להקדים תרופה למכה, לצאת לדרך ולקדם את הבנייה בראש שקט, מומלץ לבקש מהקבלן להציג אישור ביטוח. 

קבוצת עידן – קבלן שיפוצים בתל אביב הקבלן בדרך אליכם

אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים בתל אביב שיכול להעניק שירות אדיב ומקצועי בהתאם לדרישותיכם, קבוצת עידן היא החברה שאליה אתם צריכים לפנות. חברת התכנון והבנייה מתמחה בסוגי פרויקטים שונים והיא שולחת מטעמה קבלנים מומחים במטרה להעניק למבנה שבו אתם גרים את החוזק והעמידות הדרושים ואת המראה האסתטי הראוי לו. הקפדה על איכות בניה בלתי מתפשרת, עמידה בלוחות זמנים, מוסר תשלומים גבוה ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר הם שהביאו את חברת עידן להיות מהמובילות בענף.

קבלן שיפוצים בתל אביב

גלריית תמונות בנושא:

שיפוץ מבנים חיצוני

קבלן מומלץ לבניית מרפסות

עיצוב פנים לדירה בבניין אלטבאו - ברלין

ממדים

קבלן ממדים

קבלן שיפוצים ברמת השרון

שיפוצים במרכז

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה

קבלן מומלץ לשיפוץ דירה

שיפוץ דירה

קבלן שיפוץ דירה

קבוצת עידן

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני