להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

קבלן מפתח

כאשר מבצעים פרויקט בניה יש צורך באיתור קבלן מפתח מקצועי אמין ואיכותי לביצוע של פרויקט הבניה אותם רוצים לבצע , חשוב לוודא כי קבלן המפתח בעל רישיון קבלן בתוקף וכי הקבלן מנוסה בביצוע עבודות הבניה אותם רוצים לבצע .

קבוצת עידן מתמחה בבניה של וילות , שיפוץ דירות, בניית מרפסות, בניית בתי ספר, בניית גני ילדים ובניינים רבי קומות לחברה ניסיון בביצוע מאות אלפי מטרים רבועים בכל התחומים לחברה מהנדסי ביצוע מנוסים ומקצועים בעלי ניסיון של עשרות שנים.

קבלן מפתח

הינה החלטה משמעותית בתהליך בניית בית, כאשר מבצעים פרויקט בניה לרוב שוכרים שירותיו של קבלן מפתח אשר יהיה אמון על ביצוע העבודות קבלן מפתח הינו המפתח להצלחת פרויקט בניה.

מה תפקידו של קבלן המפתח בפרויקט של בניית וילות?

  • בדיקת התוכניות לביצוע וביצוע התאמת תוכניות, התאמת תוכניות זה לוודא כי כל התוכניות מתאימות אחת לשניה לדוגמא לוודא כי מידות הקורות הקונסטרוקטיביות מתאימות למידות האדריכלות ולוודא כי כל נק המים חשמל גז מופיעות בתוכנית הפיתוח
  • מינוי מהנדס מפקח על שלד הבניין – מהנדס מטעם קבלן המפתח הוא האחראי לביצוע השלד ועל הקבלן מפתח למנות אחראי לביצוע שלד הן בשטח והן מבחינת הרשויות
  • מינוי מנהל עבוה שיהיה אמון על ביצוע הפרויקט , ניהול העבודה, קשר עם הלקוחות , בקרת איכות , ניהול עבודה שוטפת ואחראי על הבטיחות באתר הבניה
  • ביצוע סימון כלונסאות וקירות על ידי מודד מוסמך
  • קידוח כלונסאות וביצוע בניית השלד במהלך בניית השלד קבלן המפתח חייב לוודא כי בכל יצקה בשטח נלקחות בדיקות מדמיות למעבדת בדיקת בטון המורשית לבצע בדיקות בטון על ידי מכון התקנים במעבדה מדמים תנאי אשפרה של אתר בניה ובודקים כמה חזק הבטון ושאכן הבטון מתאים לתוכניות ולתקן התוצאה הראשונה מתקבלת לאחר 7 ימים והתוצאה הסופית לאחר 28 יום .
  • ביצוע עבודות הטייח- חשוב שהקבלן יבצע את התקנת הפינות בצורה מיטבית כי זה מה שיקבע את איכות הטייח , כמובן לפני התחלת הטייח על קבלן המפתח לוודא כי כל ההכנות בקירות קיימות דוגמאת חשמל,מים,גז, מיזוג, תקשורת , מצלמות ועוד.

קבלן שיפוצים

ביצוע עבודות גמר קבלן מפתח

  • ביצוע עבודות ריצוף צבע ורובה חשוב לוודא כי קבלן המפתח מעסיק בעלי מקצוע מקצועיים המתמחים בביצוע עבודות ריצוף כנו כן לוודא כי הריצוף אכן תואם את בחירת הדיירים וכי הפריסות מתאימות לפריסות הריצוף שקבעה האדריכלית

  • התקנת חלונות אלומיניום דלתות הפנים דלת הכניסה- בשלב זה אתר הבניה נהפך לבית ממש עם דלת כניסה וכבר לא ניתן להכנס ללא מפתח חשוב לוודא כי עבודות האלומניום מבצעות על ידי קבלן משנה מקצועי ומוסך לבצע עבודות אלומיניום.

  • פינישים אחרונים ומסירת מפתח הדירה ללקוחות.

 

קבוצת עידן הינה קבלן מפתח לבניית וילות , דו משפחתיים, בניינים, מרפסות שמש , ממדים ועוד והינה קבלן רשום לחברה ניסיון בבניית מעל 60 וילות ודו משפחתיים בגדלים שונים החל מבתים פרטיים בגודל של 120 מר ועד לבתים ענקיים בגודל 600 מר עם בריכת שחיה חצי אולימפית.

קבלן מפתח

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני