להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

חיזוק אריחי שיש

לקבוצת עידן צוותים המנוסים בביצוע עבודות חיזוק אריחי שיש במבנים קיימים , מהנדסי החברה מתורגלים בביצוע עבודות הנדסיות בסביבת מגורים בבניינים בהם מתגוררים דיירים בזמן

ביצוע העבודות וכל צוות החברה עושה מאמצים רבים לא להפריע לשגרת החיים היום יומית של בעלי הדירות בבניין.

חיזוק אריחי שיש על ידי קבוצת עידן, חיזוק אריחים, חיזוק שיש

 

סוגי אריחי שיש אותם חברת עידן מחזקת

שיש חברון מלוטש- חיזוק אריחים

שיש חברון מקומי טלטיש-חיזוק שיש

שיש חברון מוטבע-חיזוק שיש

שיש מקומי חברוני מטופצי-חיזוק אריחים

שיש טרוונטין איטלקי-חיזוק שיש

שיש טורקי מכל סוגיו-חיזוק אריחים בבניין 

שיש סיני-חיזוק אריחים בניין 

לקבוצת עידן רישיון קבלן לביצוע עבודות הנדסיות בכל רחבי הארץ , לחברה רזומה רחב של בניית שכונות מגורים, בניית מרפסות, בניית ממדים, שיפוץ מבנים והחברה הינה קבלן

בארגון עזרה ובצרון האחראי על רוב השיפוצים הכוללים חיזוק אריחי שיש בארץ

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ובחינת הבניין שלכם וצורת הטיפול באריחי השיש ללא התחייבות וללא עלות!!!

חיזוק שיש

חיזוק שיש, חיזוק אריחים, חיזוק אריחי שיש

בניינים רבים בישראל נבנו עם חיפוי שיש מסוגים שונים , שנים רבות רמת הביצוע בחיפוי השיש היתה גרועה , כמו כן התקנים אשר היו נהוגים בעבר נמצאו כלא מתאימים למזג האויר הישראלי ואריחי שיש רבים בכל רחבי הארץ מתנתקים ונופלים, התופעה מסוכנת מאוד לציבור הרחב מכיוון וזוהי סכנת חיים ממשית לעוברים ולשבים, היו כבר מקרים שהסתיימו במוות כתוצאה מנפילת אריחי שיש שהתנתקו כתוצאה מעבודה לקויה או שימוש בחומרים לא נכונים.

בעבר היו משתמשים בדבק או במלט לצורך העיגון לאחר מכן התפתחה שיטת ביצוע עם סיכות ברזל, לאחר שנים התגלה כי הדבק או המלט מתנקים לאחר כמה שנים שנים וסיכות הברזל מחלידות ואריחי השיש למעשה מתנתקים בעצמם וצונחים לקרקע.

כיום מבצעים עיגון נכון ותיקני אשר מחזיק לעשרות שנים ללא חשש מכיוון ומשתמשים בסיכות נירוסטה עמידות בפגעי מזג האויר הישראלי.

חיזוק אריחי שיש,  חיזוק שיש, חיזוק אריחים

ברחבי מדינת ישראל בניינים רבים סובלים מתופעה של צניחת אריחי שיש של  הבניין וונדרש לבע חיזוק שיש – חיזוק אריחי שיש מהווים מפגע סביבתי וסכנה ממשית לעוברים ולשבים בקרב הבניין.

התקנים הישנים לא היו מספיק מחמירים ולכן התופעה מאוד נרחבת וכמעט כל בניין שמחופה בשיש אריחיו נופלים מסיבות שונות .

הסיבות לנפילת אריחי שיש – חיזוק אריחי שיש

שיש  ברמה נמוכה אשר מתפרק מעצמו כתוצאה מלחות באויר ומליחות באויר באזורים הקרובים לים

שימוש במלט ברמה נמוכה דורשת חיזוק שיש , חיזוק אריחים , חיזוק אריחי שיש.

שימוש במקלות סבא לעיגון שיש לא מנירוסטה

אי שימוש בזוויות פלדה מגלוונת בתחתית כל תקרה, נדרש חיזוק שיש , חיזוק אריחים , חיזוק אריחי שיש.

 

איך מבצעים חיזוק  שיש? חיזוק בברגי נירוסטה המותאמים לחיזוק אריחי שיש ובעלי תקן

בשלב הראשון מפרקים את אריחי השיש הפגומים מבחינה ויזואלית ואריחים חלשים מכיוון ואריחים אלה לא מומלץ לחזק 

את שאר האריחים מחזקים עם ברגי נירוסטה המיועד לעיגון שיש

לאחר מכן סוגרים את ראש הבורג בפקק משיש או מדבר שיש בכדי שלא נראה את ראש הבורג מנצנץ .

בתהליך זה מתקינים גם משיקים בין הקומות

מעבירים ליטוש כללי של כל השישי בבניין

מטפלים בברזל חשוף באזור השיש

מורחים בסילר את כל השיש

איטום חלונות באזור העבודה

איטום פתחי מזגנים

ליטוש של כל אריחי השיש של הבניין

 

 

חיזוק אריחי שיש בסביבה ימית, חיזוק שיש , חיזוק אריחים

בסביבה ימית רמת המליחות והלחות באויר גבוה משמעותית מאזורים אחרים ולכן רמת השחיקה הפירוק וההתנתקות של השיש מוגברת .

בסביבה ימית על אחת כמה וכמה חשוב להשתמש בברגי נירוסטה בכדי לחזק את השיש, חיזוק אריחים ו חיזוק שיש רק בעזקת ברגי נירוסטה

את החיזוק מבצעים על ידי קידוח בתוך השיש עם מברגה מיוחדת בשתי קידוחים תחילה קידוח קטן יותר ואז קידוח גדול יותר בכדי לא לפגוע בשיש ולא לפוצץ אותו.

חיזוק שיש, חיזוק אריחים , חיזוק אריחי שיש.

לפני חיזוק השיש חשוב לעבור על כל הברזל החשוף בבניין ולבצע טיפול אנטי קורוזיבי , טיפול בכל הברזל החשוף והפגום ימנע מהבניין להיחלש ויוודא כי החיזוק שיש המבוצע בפרויקט יחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

 

בניינים רבים נבנו לפני שנים רבות בכל רחבי הארץ בשיטות בניה ישנות  שלא עומדות היום בתקנים הישראלים בניינים אלה נדרשים לבצע פרוייקט חיזוק אריחים בבניין, הרוב המוחלט של הבניינים בשננו לפני תחילת שנות האלפיים עם גמר חיפוי שיש או אבן בוצעו ללא עיגון מכני המתאים לתקן הישראלי הקיים היום בניינים אלה סובלים מתופעת צניחת אריחי שיש ללא התרעה , צניחת אריחי שיש מגובה רב מסכנת את העוברים והשבים ומסכנת את דיירי הבניין והעוברים והשבים ברחוב , במספר אירועים בשנים האחרונות צניחת אריחי השיש גבתה הרוגים ופצועים ולכן באם בבניין בו אתם מתגוררים קיימת תופעה זו מומלץ לא לחכות למחר וכבר היום להתחיל לתקן את הבניין על ידי חיזוק מכני מתאים חיזוק זה מבוצע לרוב על ידי קידוח והתקנת ברגי נירוסטה אל חלד המתאימים לתקן 

חיזוק אריחים

צניחת אריחים מבניינים קיימים נפוצה בכל רחבי הארץ אך באזוריים הקרובים לים התופעה נרחבת יותר ומשך הזמן העובר מזמן בניית הבניין ועד צניחת אריחי השיש מהירה יותר לעיתים רבות צניחת אריחי השיש מתחילה שנים בודדות לאחר בניית הבניין ומתגברת עם הזמן בצורה קיצונית ולכן נדרש לבצע פרויקט חיזוק אריחים בבניין.

בעת ביצוע חיזוק אריחי השיש חשוב לוודא כי העיגון מבוצע על ידי ברגי נירוסטה תקניים וכי הקבלן המבצע את העבודה הינו קבלן רשום ברשם הקבלנים וכי הקבלן מנוסה בביצוע עבודות חיפוי שיש וחיזוק אריחי שיש מתנתקים, עבודה מול קבלן לא מקצועי ולא מנוסה מסכנת את הפרויקט ועלולה להסתיים במפח נפש.

קבלן רשום ברשם הקבלנים היהוא קבלן שאשר נבדק על ידי הרשויות מבחינת וותק וניסיון וקבלן רשום חייב להעסיק מהנדסים אזרחיים בעלי ניסיון ביצוע של מספר שנים בניהול אתרי בניה , חיזוק אריחים בבניין.

 

 

קבוצת עידן מתמחה בחיזוק אריחים בבניין

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית מבוססת ויציבהעם ניסיון רב בביצוע חיפוי מבנים בכל רחבי הארץ ובחיזוק מבנים עם אריחי שיש נופלים וחיזוק אריחים בבניין, החברה  מתמחה בכל סוגי עבודות האבן והינה קבלן המוסמך על ידי עזרה ובצרון והאגודה לתרבות הדיור ורשם הקבלנים לביצוע עבודות חיזוק אריחים לכן אם אתם מחפשים חברת בניה לביצוע פרויקט חיזוק אריחים נופלים פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות וללא עלות על ידי מומחה החברה בחיזוק אריחים בבניין

חיזוק אריחים

 

לקבוצת עידן ניסיון בחיזוק אריחי שיש בפרויקטים רבים ברחבי הארץ , לחברה ניסיון בביצוע חיפוי שיש וחיזוק שיש בעשרות רבות של מר בפרויקטים רבים.

כאשר בוחרים חברת בניה לביצוע חיזוק אריחי שיש חשוב שהחברה תהיה קבלן רשום ברשם הקבלנים וחשוב שלחברה יהיה ניסיון בביצוע עבודות חיזוק אריחי שיש ושלחברה הניסיון הידע והכלים לבצע את הפרויקט במהירות .

פנו לקבוצת עידן עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני על ידי מומחה לחיפוי שיש ואבן ופירוט העבודות הנדרשות לביצוע בפרויקט.

חיזוק אריחי שיש

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני