להתייעצות מהירה מלאו את הפרטים הבאים:

היתר בניה למרפסת

בעלי דירות רבים בכל רחבי הארץ הבינו לאחרונה את החשיבות והיתרונות הרבים במרפסת שמש ,  לו בשל העובדה  שמרפסת שמש מרחיבה את הבית ויוצרת אי בקצה הסלון אליו אפשר להזמין חברים ומשפחה .

היתר בניה למרפסות צריך לדעת להוציא. לקבוצת עידן ניסיון בתכנון של מעל 1000 מרפסות שמש בכל רחבי הארץ.

היתר בניה למרפסת

כאשר מבצעים פרויקט של הוספת מרפסות ורוצים לקבל היתר בניה חשוב לבצע את התהליך יחד עם חברה מנוסה בתחום ולא לתכנן מרפסת עם אדריכל לבד ,שכן כאשר מתכננים מרפסת שמש חשוב להיות בעל ידע וניסיון ולדעת כיצד לנהל עם האדריכל  את תהליך התכנון והוצאת היתר בניה למרפסות . כאשר בוחרים בחברה שתתכנן את הוספת המרפסות ותפעל להוצאת היתר בניה למרפסות ,חשוב שלחברה יהיה ניסיון בתכנון עיצב וקבלת היתרי בניה למרפסות.

בניינים רבים שפעלו לבד להוצאת היתר בניה למרפסות קיבלו לבסוף מרפסות שמש לא מתאימות להם ולעיתים גם מרפסות שמש אשר לא מנצלות את כל פוטנציאל השטח שניתן להוסיף בתוספת הבניה.

היתר בניה למרפסת עם עידן תכנון

קבוצת עידן מנהלת תכנון בעשרות פרויקטים ובעלת ידע נרחב בתכנון והוצאת היתר בניה למרפסות בעיריות שונות בכל רחבי הארץ . לחברה צוות מקצועי המנוסה בליווי וועדי בתים בתהליך התכנון.  אלירן אגב בוגר לימודי אדריכלות ובעל ניסיון בתכנון פרויקטים רבי בארץ ובחול מוודא שתהליך התכנון מנוהל בצורה תקינה . בכל עיר לקבוצת עידן ישנם את האדריכלים המקומיים  והקונסטרוקטורים עימם עובדים אותה עיר מרפסות שמש. אנשי המקצוע נבחרו בקפידה ולאחר סינון מועמדים לא מתאימים.

כמו כן היתרון המשמעותי  של החברה הוא בכך שהאדריכלים יודעים כי קבוצת עידן  הנה ספק עבודה גדול מבחינתם ישנה חלוקת תשלומים שמטיבה עם הדיירים ומוודא שהאדריכל יבצע את תהליך הוצאת היתר הבניה למרפסות בצורה מקצועית ומהירה. עובדי החברה יוצרים קשר יום יומי עם האדריכלים והמהנדסים בכדי לוודא שהתכנון מתקדם בצורה מהירה וחלקה.

הוצאת היתר בניה למרפסת, תכנון קונסטרוקציה, ביצוע בשטח

מלבד הוצאת היתר בניה למרפסת קבוצת עידן מוודא כי הסינרגיה בין הקונסטרוקטור והאדריכל תהיה אופטימלית וכך נוודה שמה שרוצה האדריכל לתכנן אכן ישים מבחינת ביצוע וניתן לתכנון קונסטרוקטיבי ללא מגבלות תוספת מרפסת בבניין קיים.

בשל הניסיון  הרב שצברה קבוצת עידן במרוצת השנים , תדעו שכאשר תהליך הוצאת היתר הבניה מתבצע עם עידן אתם  תקבלו את המוצר האיכותי ביותר בסיום התהליך.

גם כאשר  מעוניינים בקבלת היתר בניה להרחבת מרפסות מומלץ לבצע את תהליך התכנון עם קבוצת עידן. 

 

 

פנו אלינו עוד לקבלת בדיקת היתכנות ראשונית ללא התחייבות מצידכם ותנו למיטב המומחים בתחום להכין עבורכם דוח המסכם את זכויות הבניה וסקיצה ראשונית למרפסת.

היתר בניה למרפסת -רק עם קבוצת עידן המומחים בתחום

היתר בניה למרפסת

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני